Skip to content →

2017-2018 Kış Sweatshirt Modası

2017-2018 kış modasında neler var diye bir göz gezdirdiğimizde ilk gözümüze çarpan şeyin ışıltılar olduğunu farkedebiliriz. Gerek kazaklarda, gerek kot pantalonlarda, gerek spor giyimde ışıltıları görmek mümkün. En rahat kot pantalonlarla kombinleyebildiğimiz sweatshirtleri, bu kış ışıltılar sayesinde daha şık eteklerle ve kumaş pantalonlarla bile kombinleyebiliriz. Bu kış düz renkte bir sweatshirt herkesin dolabında bulunmalı.     
Özellikle boyfriend ya da oversize denilen normal bedeninizden 1 ya da 2 beden büyük alınan modeller, taytlarla ya da dar pantalonlarla oldukça şık görünüyor.

sweatshirt-kombinleme.jpg

Yine kombini tamamlayıcı bereler, atkılar ve salaş çantalar, süet botlarla bol sweatshirtleri de bu kış vitrinlerde görebileceğiz.
Kürkler eskiden sadece kabanlarda ve ceketlerin yakalarında kullanılırken şimdi sweatshirtlerin kollarından tutun ki etek uçlarına kadar her yerde görülebiliyor. Hem akşam çıkarken spor şıklık sağlarken gündüz kahvesinde eşofmanınızın üstüne geçirip şık ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Ama bu kış en rahat kullanılacak hırka modelimiz Gallipoli markasına ait!

Taytların üzerine spora giderken ya da pantalonlarımızın üzerine günlük yürüyüşe çıkarken rahatlıkla kombinleyebileceğimiz kapişonlu ve önden fermuarlı sweatshirtlerimiz oldukça rahat bir kullanıma sahip. Gallipoli markası bu sene birbirinden güzel renk seçenekleriyle modaya ayak uydurmamızı sağlıyor.

Sweatshirt-Modasi.jpg

Sweatshirtümüzü Geceleri/akşamları Nasıl Değerlendirebiliriz?

Belirttiğimiz gibi hemen hemen her şeyle kombin edebildiğimiz sweatshirtlerimizi geceleri de kullanabilmemiz için her kadının dolabında olması gereken temel renklerden siyah, beyaz ve kırmızı renklerinden bir adet sweatshirt mutlaka edinmeliyiz. Bu sene oldukça kullanılacak olan pul, kürk ve ışıltı detaylarını bu renklerle birleştirdiğimizde takılarla ve deri tayt ya da yine kesik elmas taş detaylı bir boyfriend ile kombinleyebiliriz.
Seçiminizi sadelikten yana kullanmak isterseniz gündüz kullandığınız kot pantalon ve sweatshirtünüzü stiletto gibi şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Spor parçaların topuklu ayakkabılarla bütünleşmesi her zaman özen gösterilen şıklıktan daha çekici görünmüştür.

Sweatshirt-Modasi-2017.jpg

Eğer gösterişi ve abartmayı seviyorum derseniz payetli sweatshirtünüzü tül detayına sahip bir eteğinizle ve zımbalı postallarınızla kış günlerinde oldukça şık ve rahat kombinleyebilirsiniz!

Bu gothic hava ile tüm gözleri üstünüze çekeceğinizden eminiz…

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir