Skip to content →

2017-2018 Kışında En Çok Satan Pantolon Modelleri

Bu sene oldukça karşımıza çıkacak olan ekose modelleri hem ceketlerde ve eteklerde kullanılırken pantolonlarda da oldukça görülecek bir desen olacak.

cok-satan-pantolon-modelleri.jpg

Kumaş pantolonlar dışında Jean kumaşında da desenini gösterecek olan ekose pantolon modellerini düz renk salaş ya da dar kazaklarla üzerine deri ceketlerle rahatlıkla kombinleyebileceksiniz.

Bilekte Biten Boru Paçalar

Aynı zamanda rahatlıktan yana olan kişiler için tasarlanmış bilekte biten ve paçası boru paça gelen şalvar pantolonları da topuklu botlarla ya da kuru havalarda düz spor ayakkabılarla çok rahat kullanabileceğiz. Değişikliği seven, tarz yaratmak isteyen kişiler ekose desenini bu şalvar pantolonların altına da kullanabilirler. Ekose kısa çoraplarla ve botlarla şalvar boru paça pantolonları rahat ve şık kombinleyebilirler. Bahsettiğimiz boru paça pantolonları ekose ceketlerle birleştirip iş hayatında da özenli görünen ama bir o kadar da rahat kullanıma sahip bir kombin yapabilirler.

pantolon-modelleri-2018.jpg

Çiçek Deseninin Modası Geçmiyor

Kış modasında büyük çiçekli modellerin hiçbir zaman havası kaçmıyor. Bu kışta dar, jarse tayt gibi pantolonlarda çiçek desenlerini görebileceğiz. Düz kazaklarla ya da iş hayatında da kombinleyebilmek için beyaz gömleklerle, blazer ceketlerle rahatlıkla şıklık sağlayabileceğiz. Kot gömleklerle de oldukça tarz ve rahat görünen çiçek desenli pantolonlarımızı hafta sonu gezintilerinde de kullanabiliriz.

Her Yerde Çizgiler

Geçen sene tulumlarda oldukça karşımıza çıkan çizgi deseni bu kez pantolonlarda ve pantolon görünümünde eşofmanlarda karşımıza çıkıyor. Boyu olduğundan uzun gösteren, bacaklarımızı ince gösteren ve vücudumuzun daha şekilli görünmesine yardımcı olan çizgi desenine bu kış daha fazla rastlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Günlük kombinlerde bluzlarla ya da salaş bol kazaklarla kombinleyebilirken, gece ise siyah kenarları ince beyaz çizgili kumaş pantalonları, payet ya da taş detaylı bluzlarla, şifon gömleklerle ve topuklu ayakkabılarla şıklık kazandırabilirsiniz. İş hayatında da oldukça kullanılan çizgi desenini beyaz gömleklerinizle de hayal edebilirsiniz! Blazer ceketiniz ile ise muazzam bir görüntü elde edebilirsiniz.

2018-cizgili-pantolon.jpg

Tabii ki Kadife…

Kadife kumaşsız bir kış düşünülemez. Eskiden kadife ceketler ve kazaklar kullanılırken şimdi bu kumaş hem dar hem bol paça pantolonlarda da karşımıza çıkacak. Hem spor, hem casual hem de şık bir görüntü elde etmemizi sağlayan bu hayat kurtarıcı kadife kumaş pantolon ya da şalvarlardan bizce bir adet mutlaka edinmeniz gerek.

Published in Kot Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir