Skip to content →

2017’nin En Çok Satılan Eşofman Modelleri

Eşofmanlar her yaştan ve her kesimden insanın vazgeçilmezi haline gelen spor giyim ürünüdür. Bu kıyafetler bazı kişiler için gündelik yaşamın vazgeçilmezi olarak görülse de bazıları için sadece spor yaparken giyilen basit elbiselerdir. Bu giysilerin en büyük özellikleri yapıları ve kullanım alanları gereği rahat ve esnek yapıda malzemeler kullanılarak yapılmalarıdır. Aynı zamanda ter emme özelliği gösterebilmeleri için genellikle pamuklu kumaşlar ile üretimi yapılmaktadır.

Rahatını sevenler ve vazgeçemeyenler için oldukça önemli kıyafetler arasında yerini almaktadır. Belirli spor zinciri olan mağazaların piyasaya sunduğu eşofman takımları oldukça çok satmaktadır. Belki çoğunluğun aynı markadan eşofman alması insanları etkileyip herkesin bunu benimsemesini sağlıyordur belki de insanlar gerçekten beğendikleri ve sevdikleri için eşofmanları tercih etmektedirler. Bir çok eşofman çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında düz parlak yapıda yer alan tamamı ile viskon kumaştan yapılmış yani forma benzeri kumaştan yapılmış olan eşofmanlar gelmektedir.

Bu eşofmanları kişiler genellikle takım olarak kullanmayı tercih etmektedirler. Eğer takım olarak kullanmayacaklarsa da eşofmanın üstünü herhangi farklı bir kıyafetle giymeyi tercih ediyorlar. Çoğu kişi eşofman altından sa üstünü almayı daha çok tercih eder bunun nedeni belki de üst giyimin kombin yapılması daha basit olduğundandır. Belkide üst giyim de yer alan kıyafetleri daha çok değiştirme isteğinden kaynaklı bir durumda olabilir zira üstümüze giydiklerimiz altımıza giydiklerimizle kıyasla her zaman daha çabuk kirlenir.

Eşofmanda da Kadife Modası

Kadife 80 li yıllarda neredeyse her alanda popüler olan bir kumaş çeşidiydi ve günümüzde de popülaritesini eşofman takımlarında görmemiz mümkünüdr. Genellikle genç jenerasyonda kısa şort ve mini eşofman üstlerinde kendini gösterse de uzun ve klasik eşofman modellerinde de görmemiz mümkünüdür. Gençler tarafından pek bir sevilen kadife eşofmanlar gençlerin yanı sıra orta yaşlı ve yaşlı kişiler tarafından da büyük bir beğeni toplamıştır. Çoğu mağaza da bulunması mümkün olan bu ürünler gelecek sezonlarda da yerini koruyacak gibi gözüküyor. Her yaş grubu ve her kesim tarafından büyük beğeni toplayan bu eşofmanlarda en çok satılan renk ise gül kurusu tonlarında yer alan pembedir.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir