Skip to content →

2017’nin En Güzel Abiye Modelleri

Mezuniyetlerin ve en özel günlerin trendlerinden bir tanesi de kuşkusuz abiyelerdir. Birbirinden dikkat çekici ve güzel modelleri olan 2017 abiye elbise modelleri içeriğimizde yer alacak.

2017-abiye-modelleri.jpg

OMUZ DEKOLTELİ ABİYE MODELİ

Omuz dekolteli abiye sadece özel günleriniz için akla gelen en güzel modellerdendir. Makyaj, aksesuar ve oje ile takviyeler yapıldığı zaman günün yıldızı siz olabilirsiniz. Gecede çevrenizdekileri etkilemek, kendinize hayran bırakmak istiyorsanız ve de en önemlisi fiziğinize güveniyorsanız bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Eğer iddaalıyım diyorsanız burada göğüs dekolteli abiyeleri de tercih edebilirsiniz.

Abiye-Modelleri-Uzun.jpg

V YAKA TÜLLÜ ABİYE MODELİ

Göz alıcı ve muazzam bir görünüm için v yaka tüllü abiyeler tam size göre. Göğüs ve sırt bölgesi v yaka olan ve bunun yanında estetiklik konusunda tam olarak tercih etmeniz gereken bir ürün olan tüllü abiyelerle gözleri kamaştırın. Burada renk seçiminize göre çanta takmanız tavsiye edilmektedir. Bu model oldukça cesaret gerektirdiğinden, küpe ve kolye seçiminizde iddaalı olmanız gerekmektedir.

abiye-modelleri

SIRT DEKOLTELİ BALIK ABİYE

Yaz veya kış fark etmeksizin her türlü özel organizasyonlarda tercih edebileceğiniz, herkesi etkiniz altında bırakabileceğiniz sırt dekolteli abiye için yine önemli bir hazırlık yapmanız gerekiyor. Eğer bu modelde açık renk tercihinde bulunacaksınız, koyu makyaj tercihinde bulunabilirsiniz. Ancak eğer koyu renk giyinecekseniz burada daha hafif renkleri tercih etmeniz önerilmektedir. Çünkü iki hafif veya iki ağır renk estetiği bozabilir.

2017 abiye renkleri seçerken, kış aylarında daha çok koyu yaz aylarında ise daha çok açık renkler giymeniz tavsiye edilmektedir. Yaz ayında oldukça neşeli ve sıcak bir görünüme sahip olmak için açık renkler hoş bir görünüm sağlayacaktır. Kış aylarında ise gecenin tam anlamıyla güzel geçmesi ve en çok konuşulan isim olmak için koyu renkleri tercih etmeniz öneriliyor.

KISA ABİYE MODELLERİ

2017 kısa abiye modelleri yaz ve kış sezonunda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Burada oldukça şık topuklu ayakkabılarınızla bütün hakimiyetini elinize alabilirsiniz. İddaalı bir topuklu ayakkabı ve sade bir makyajın yanında fiziğinize güveniyorsanız, bu model tam size göre.

Published in Abiye Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir