Skip to content →

2017’nin En Güzel Babet Modelleri

2017 yılı hem kıyafetlerde hem de tamamlayıcı parçalarda zirveye oynuyor. Kötü denebilecek çok az model ve tarzı gördüğümüz 2017’de ayakkabılar da hoş görünüme sahipler. Topuklu ayakkabılar ile rahat edemeyen ya da hoşlanmayan kadınların ortak tercihi arasında yer alan babetler de bu sezon vitrinlerde boy gösterdi.

Loafer tarzı babetler:

Hem rahat hem şık bir görünüm oluşturan loafer tarzı babetleri günlük yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Loafer tarzı ayrıca iş yaşamınızda da şık olmanızı sağlıyor. Daha cool ve tarzı olan bir görünümde olan loafer babetleri süet, rugan ya da deri seçebilirsiniz. Püsküllü ya da fiyonklu gibi detaylarla da birleşen babetler vitrinlerde dikkat çekiyor. Renk olarak neon ya da canlı renkler seçerek sokak stilinde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer daha klasik tarzdan yanaysanız siyah ya da krem gibi soft renkler tercih edebilirsiniz. Birçok kıyafet ile uyumlu olan loafer babetler kumaş pantolonlarla maskülen bir hava yaratırken bohem elbiselerle de cool bir görünüm yaratıyor.

Cut out babetler:

Sezonun dikkat çekici parçaları arasında yer alan cut out babetler alışılmışın dışında bir stil oluşturmak isteyen kadınların tercihi. Cut out babetleri şeritli ya da taşlı gibi modellerde bulabilirsiniz. Özellikle deri babetlerde rastlanan cut out modeller pileli etekler ile hoş bir görünüm oluşturuyor.

Bilekten bağlamalı babetler:

Özellikle bilekleri ince gösterdiği düşünülen bilekten bağlamalı detaylara bu yıl babetlerde de rastlıyoruz. Bilekte tek bağlama olabildiği gibi bilekten başlayarak dize kadar devam eden bağcıklarda mümkün. Bu tarz bilekten bağlamalı babetleri süet ya da deri olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca sadece bilekten bağlama detayı değil tokalar ya da metal zımbalar da bu babetlerde görülüyor. Bilekten bağlama detayını kendi stilinize göre seçebilirsiniz. İster minik toka ile ayarlanabilen modelleri tercih edebilir sterseniz de ip şeklinde bağlanan ve tokasız olan babetleri giyebilirsiniz. Bu tarz bilekten bağlamalı babetler özellikle eteklerle hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Her renkte bulabileceğiniz bu modelleri sezonun trend renklerinden seçmeli ve stilinizi oluşturmalısınız. Kıyafetle uyumlu ya da kontrast bir görünüm oluşturarak stilinizi bilekten bağlamalı babetlerle yakalayın.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir