Skip to content →

2017’nin En Güzel Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

2017’nin En Güzel Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kombinlerinizin en önemli parçaları arasında topuklu ayakkabı ayrıcalıklı bir yerdedir. Klasik bir giyimde bile oldukça etkileyici bir görünüm kazanmanızı sağlar. Bambaşka bir hava yakalamanız, estetik bir görüntü yakalamak için burada model model topuklu ayakkabı tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Resimlerde gösterilen ürünlere ulaşmak için tıklayın…

YÜKSEK TOPUKLU MODELLER

Yüksek topuklu ayakkabı özel giyimde kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Mezuniyetlerde, balolarda veya bir başka özel platformlarda şık bir görünüm yakalamanızı sağlar. Özellikle de ince uzun topuklu ayakkabıların çok cazibeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Burada siyah veya kırmızı renkleri genel olarak tercih etmeniz önerilmekle birlikte, kombininize uygun renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Klasik pantolon veya etek tercihiniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Burada kombininizde ojeleriniz oldukça belirgin bir hal alacaktır. Bundan dolayı da topuklu seçiminizle aynı renkte oje tercihiniz önerilmektedir.

DOLGU TOPUK MODELİ

Dolgu topuklu ayakkabı boyunuzu olduğundan çok daha uzun göstereceğinden daha cezbedici bir görünüm sağlayacaktır. Özel günlerinizde de normal günlerinizde de tercih edebileceğiniz bir modeldir. Özel bir gün için tercih edecekseniz, partnerinizden daha uzun olmamaya dikkat etmeniz gecenizin daha iyi geçmesi için önem taşımaktadır. Bu model genç kadınların en çok tercih ettiği alternatifler arasında yer almaktadır. Her çeşit giyiminizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir model olmakla birlikte, dolgu kısmının mevcut olması ince veya kalın topuklu ayakkabıdan daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle düşme tehlikesi de yaşamayacak ve adımlarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

KALIN TOPUKLU MODEL

Kalın topuklu ayakkabı klasik giyiminizi ve spor giyiminizi bambaşka bir hale getirecek alternatiflerdendir. Oldukça cezbedici ve etkileyici bir havası vardır. İnce topuklu ayakkabıya göre daha rahat yürüyebilirsiniz ve bu ayakkabıların topuk kısmının kırılma ihtimali ince topukluya göre daha düşüktür. Yürüyüşünüzü her saniye düşünmek zorunda kalmayacağınız modellerdendir.

Kombinlerde ise genel olarak klasik giyimde tercih etmeniz önerilmektedir. Klasik giyimi tamamlayacak en önemli parçalardan olmakla birlikte, mavi Jean ile de tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak topuklu ayakkabı tercihinde üst giyiminizin çok iddaalı olması gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir