Skip to content →

2017’nin En Güzel Spor Ayakkabı Modelleri

Bu yaz stiletto ya da topuklu ayakkabıların modasının altta kaldığı spor ayakkabıların üst sıralarda olduğu bir sezon yaşandı. Aynı durum tüm 2017 için geçerli sayılıyor. Özellikle şehrin temposuna ayak uydurmak durumunda kalan kadınların kurtarıcısı sayılan spor ayakkabılar oldukça da şık bir görünüm oluşturuyor.

Vans Old Skool Modeli

Son yıllarda eski popülaritesini kazanmaya başlayan ve gençler arasında vazgeçilmez halini yeniden oluşturan Vans markası gündelik yaşamda birçok parça ile uyumlu olan ‘Old Skool’ modelini 2017 sezonunda konuşturuyor. Farklı renk alternatiflerini de bulabileceğiniz bu modeli ister kampüs yaşamında isterseniz de günlük hayatınızda rahatlıkla giyebilir ve birçok parça ile kombinleyebilirsiniz.

Metal Detaylı Spor Ayakkabılar

Özellikle Adidas Superstar modelinde rastladığımız metal detaylara başka model ve markalarda da rastlamak mümkün. Artık bir fenomen haline gelmiş bu modele bir de metal detaylar eklenince sezon trendleri arasında yer alması kaçınılmaz oluyor. Hem gündüz hem gece şıklığı ile kullanılabilen bu spor ayakkabı modelini özellikle kırık beyaz tercih edebilir ve birçok kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Jeanler ile her zaman uyumu yakalayan spor ayakkabılar bu model için de benzer özellikte. Ancak gece dar elbiseler ile de bu modeli tercih edebilir ve gece şıklığınızı oluşturabilirsiniz.

Her Tarz Beyaz Spor Ayakkabılar

Birçok markada rastladığımızı ve yeniden sezon trendleri arasına girmeyi başaran beyaz spor ayakkabılar kadınların kurtarıcı ayakkabıları arasında sayılıyor. Hem şık bir görünüm oluşturan hem de havalı bir duruş sergileyen beyaz spor ayakkabıları klasik ya da spor tarzınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Jean, etek, şort, elbise ya da kumaş pantolon hangi parça ile oluşturursanız oluşturun şık olmak vazgeçilmez olacak. Ayrıca tamamen beyaz bir kombinde kullanarak havalı bir görünüm oluşturabilir ya da ayakkabıları vurucu parça olarak kullanmak isterseniz de tamamen siyah kıyafetlerin altına beyaz spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Ayrıca farklı olmak isteyenler için birçok markada çeşitlere rastlanırken, klasik görünümden şaşmayanlar için de klasik spor modeller vitrinlerde sahibini bekliyor. Kıyafetleriniz ile uyumlu bir model mutlaka vitrinlerde!

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir