Skip to content →

2017’nin En Güzel Terlik Modelleri

Hem rahat hem de şık olmak istediğimiz yaz günlerinde parmak arası plastikler terlikler artık eskisi kadar revaşta olamıyor.Çünkü yaz günlerinde herkes gibi bizlerde terlik giymek istiyoruz ki böylece hem ayağımız rahat hava alabilsin ama aynı zamanda terliklerimiz artık plastik plaj terliğinden bir adım öteye giderek günlük hayattta da kombinlerimizi tamamlayabilsin.

Bu noktada 2017 trendlerine baktığımızda bir çok alternatif çıkıyor karşımıza, ayrıca bu alternatifler sadece renk, desen ve model açısından değil aynı zamanda kadınların vücut özelliklerine de hitap ediyor.

Kısa boylu bayanlar için dolgu topuklu terlik modelleri mevcutken, aynı şekilde boyunun uzunluğundan rahatsız olan bayanlara göre de yere en yakın şekilde terlikler bulmak mümkün.

2017’nin en güzel terlik modellerini ise şu şekilde sıralabiliriz ve sizlere bu terlikler ile yapabileceğiniz kombinler hakkında kısaca bilgiler verebiliriz.

Tek ya da çift bantlı, kalın tabanlı spor modeller;

Hem spor hem de şık bir kombin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu terlik modelleri 2017 trendleri arasında, kalın taban üzerine yerleşmiş bantlar bazen sade olarak çıkıyor karşımıza bazen simli ya da taşlı ama mutlaka ayakkabı dolabımızda olması gereken bir ürün.

Çünkü hem kotların, kot şortların hem de elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz parçalar.

Tokalı ya da püsküllü, deri ya da deri görünümlü bohem modeller;

Hepimizin dolabında en az bir tane olan çiçekli ya da etnik desenli uzun elbiselerin, eteklerin altına giyip çıkabileceğimiz ve kombinimize tarz katacak parçalar olarak nitelendirebileceğimiz modeller arasında deri ya da deri görünümlü terlikler çıkıyor karşımıza, tokalı ya da püsküllü terlik modellerinden tercih etmemiz mümkün.

Dolgu topuklu terlikler;

Yaz aylarında bile hepimizin biraz daha uzun ve ince görünmek istediğimiz zamanları oluyor, ama yazın topuklu botlar giyerek kombinimizi tamamlamamız mümkün değil ne yazık ki; işte tam da böyle bir zamanda siyah bir tayt; üzerine bir tunik ve rahat dolgu topuklu bir terlik bize kurtarabiliyor, dolgu topuklu terliklerin fileli bant kısımları olanları mevcut ve hem şık hem de çok rahat modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir