Skip to content →

2017’nin En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı giymek cesaret ister. Topuklar az ya da çok farketmeksizin tüm kadınlara feminen bir hava katıyor ve giydiği kıyafetlerle harika bir uyum sağlıyor.

Çivi topuklar hem yaz hem kış kullanılıyor:

Geçmişte sıkça rastlanılan çivi topuklara bu sezon da rastlayabilirsiniz. Yaz kış farketmeksizin sokaklarda görebileceğiniz çivi topuklu ayakkabıları gömlek elbiseler ya da boyfriend jeanler ile giydiğiniz çivi topuklar ile stilinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Kalın topuklu ayakkabılar:

Birkaç sezondur kalın topuklu ayakkabılar kadınlar arasında kendine belli bir yer edindi. Özellikle ince topukla rahat edemeyenlerin ilk topuklu ayakkabı tercihi olan kalın topuklar rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. Kalın topuklu ayakkabılarda, bu sezon ön planda olan şeffaf modasına uyabilir ve trendleri yakalayabilirsiniz. Saydam topuklu ve bantlı kalın topuklu ayakkabı modelleri saydamlıktan hoşlanmayan kadınların bile ilgisini çekebiliyor.

Sivri burunlu ve topuklu:

Sivri burunlu ayakkabı modellerinin boyu uzun gösterdiği bir gerçek. Bu gerçekle ön planda olan kısa boylu kadınlar genelde sivri burun ve ince topuklu ayakkabıları tercih ediyor. İster iş hayatınızda ister gece şıklığınızda giyebileceğiniz bu ayakkabı modellerinin bu sezon en revaçta olanları arasında metal parçalı ve burnu metal olan ayakkabılar. Ayrıca kışın vazgeçilmez parçaları arasında gördüğümüz ayakkabı ve botlarda yer alan zımbalara yazın da rastlıyoruz. Asi ve feminen bir duruş için zımbalı ya da metal burunlu modelleri tercih edebilirsiniz.

Ten rengi topuklu ayakkabılar:

Klasikten vazgeçmeyen kadınların her zaman dolabında bulunan parçalar arasındadır ten rengi topuklu ayakkabılar. Bu sezon hem spor ayakkabılarda hem de topuklularda nude akımı oldukça ön planda. Bacak boyunuzu uzun gösteren ten renginize yakın tonda topuklu ayakkabılar da bu nude akımının öncülerinden. Her kıyafetle rahatlıkla uyum sağlayan bu ayakkabılar ince ve uzun topuklu olursa hem trend hem de şık bir görünümde olacaktır. Eğer kaliteli bir ayakkabı almak ve uzun yıllar boyunca dolabınızda saklamak isterseniz bu ayakkabılar tam size göre.

Topuklu terlikler:

Birçok kadın tarafından çok sevilen bir moda trendi olmasa da artık topuklu terliklerinizi özel ev günlerinde giymenize gerek yok. Sokak stilinizde de ön plana çıkartabilir ve kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Published in Ayakkabı Terlik Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir