Skip to content →

2018 Elbise Modelleri

Moda günümüzde hepimizi etkisi altına alan bir kelime.O sene hangi renk ve modeller ağırlıktaysa mağaza vitrinleri onlarla dolmaya başlar ve bizlerde o mağazalara akın ederiz.2017'ye veda edeceğimiz bu günlerde artık gözlerimiz 2018 modasına çevrildi.2018 de bizi nasıl modelllerin ve hangi renklerin beklediğini merak ediyoruz.

Özellikle biz kadınların en çok merak ettiği 2018 kışında hangi elbiseleri , hangi renkleri üzerimizde taşıyacağımız.Peki kış mevsiminde elbise seçerken nelere dikkat etmeliyiz?Biraz buna bakalım.V yaka,aşırı dekolte ve boyu kısa olan elbiselerden uzak durmalısınız.

Beyaz renkli bir elbise seçmeyin.Çünkü kış deyince zaten her yer beyaz olacağı için siz o beyazın içinde açmış bir çiçek gibi daha sıcak renklerde bir elbise tercih edebilirsiniz.Parlak kumaşlı elbise seçebilirsiniz.Çünkü bu tür elbiseler sizin daha çok dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

2018 Kışı İçin Nasıl Modeller Bizi Bekliyor?

2018 modasında çizgili modeller yer alıyor.Çizgili modellerin daha çok koyu renklerde hakimiyet gösterdiğini görüyoruz.Yine kıyafetlerde yün astarların olduğunu görüyoruz.  2018 modasında  1970 ve 1980 moda akımının etkisi yerini alıyor.Elbise modellerinde kürk detayı ve abartılı,şişkin kollar dikkat çekiyor.Kadife kumaşın kış kıyafetlerinde yerini aldığını görüyoruz.Kalın kemerler elbiselerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından olacak gibi görünüyor.Kareli modeller de bu yıl etkisini göstermekte.Çiçeklerin bu sene elbiseleri süslediği görülüyor.

Elbise MoDelleri

Desenli ,kol volanlı uzun bayan elbise hepinizin çok beğeneceği elbise modellerinden biri.Etek ucundaki ve omuzlardaki çiçek detayı kışın bayanlarda bahar etkisi uyandıracak.Elbisenin haki,pudra ve mavi renkleri de mevcut.

Çiçek desenli kol volanlı bayan uzun elbise yine siz kadınların 2018 kışında dolaplarınızın vazgeçilmezlerinden biri olacağı kesin.Elbisenin füme,bordo,haki,mavi,vizon renkleri mevcut.Özellikle bordo renkli olan elbise kışın herkesin dikkatini çekebilecek kadar hoş görünüyor.

Ekose desenli bayan uzun elbise 2018 modasında siz kadınların dolaplarında yer alacaktır.2018 de kareli modellerin olacağını söylemiştim.Bu elbise de kare desenlerin etkisinin olduğunu görüyoruz.Elbisenin bordo ve haki olmak üzere iki renk çeşidi mevcuttur.

Çiçek desenli,bel lastikli uzun bayan elbisesi çiçek desenleriyle dikkat çekmekte.Elbisenin belinde bulunan lastik detayı siz hanımların elbisenin içinde daha rahat olmanızı sağlayacaktır.Elbisenin siyah ve krem olmak üzere iki renk seçeneği vardır. 2018 modasında çiçekli elbiselerin çokça yer aldığını görüyoruz.Bu elbiselerin siz bayanlara kışın bahar etkisi yaratacağı kesin.

 

Published in Abiye Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir