Skip to content →

2018 Kış Deri Ceket Modellerinde Öne Çıkanları 6 Adımda İnceliyoruz

Deri ceketler ve montlar modası geçmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Deri bir ceket tüm kadınların gardırobunda bulunması gereken parçaların başında gelir. Şıklığı, rahatlığı, tarzlığı, hep moda oluşu, çok çeşitli kombinlenme olasılıkları ile karşımıza çıkması deri ceketi bizim için vazgeçilmez hale getiren nedenlerdir. Uyumlu, cool, dikkat çekici sokak modası parçalarının deri ceket vazgeçilmezidir. En trend ve şık deri ceket modellerini incelerken 2018 kış sokak modası için fikir sahibi olabilir siz de bu kışı en tarz deri ceket modelleri ile geçirebilirsiniz.

  1. Yandan Fermuarlı Modeller

Şık bir görünüm vermesi bunun yanına serseri bir havada katması bu modelleri ilgi odağı yapıyor. Kıyafet tercihlerinde düz giden şeylerden sıkılanlar için bütün kombini renklendirecek bu detaylar birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

deri-ceket-modelleri.jpg

  1. Zımba

Son yılların moda vazgeçilmezi her alanda kuşkusuz zımbadır. Pantolondan gömleğe, şapkadan çantaya her çeşitte karşımıza çıkan zımbalar deri ceketlerde de favorilerden.  Deri ceketler artık hep aynı denilen dönemde deri cekete kattığı moda ile adeta yeniden doğu olmuştur. 2018 kış deri ceket modelleri içinde zımbalı modeller sık sık karşımıza çıkacak.

  1. Her Modelde O Renk

Hiç şüphesiz siyah deri ceket klasik şıklık için çok değerli bir parçadır. Her modelde siyah renkten oluşan parçalar öne çıkan olacaktır. Zarafet için vazgeçilmez bir görüntü siyah deri ceketle mümkündür.

puskullu-siyah-deri-ceket-modeli-2017.jpg

  1. Püsküllü Ceketler

Zımbadan sonra son yıllarda en göze çarpan moda da püskül modasıdır. Tayttan t-shitr’e, çantadan bota her vitrinde karşımızda püsküller. 2018 kış sokak modası için de püsküller ön planda olacak. Deri ceketin kısa havasını uzun püsküllerle tamamlamak bir seçenekken kısa püskülle salınan bir hava yaratmak diğer seçenektir.

  1. Farklı Tarzda Deriler

Önceki yıllarda daha çok düz deriden dikilmiş modeller deri ceketlerde karşımıza çıkarken bu yıl eskimiş kumaştan yapılan, kendi içinde desenleri olan deri ceketler karşımıza çıkacak.

farkli-deri-ceket-modelleri.jpg

  1. İddialı Tonlar

Mor, sarı, kırmızı, yeşil, bordo, lacivert gibi iddialı renklerden oluşan deri ceketler 2018 kış modası için oldukça havalı ve cool bir görünüm sağlayacaktır.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir