Skip to content →

2018 Kış Modası Kazak Modelleri

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezlerden biri olan kazaklar 2018 kış modasının en trend parçalarındandır. Kazakların en trend parça olmasındaki en büyük etken hem rahat hem de şık bir parça olmasıdır. 

Kazakların birçok modeli mevcuttur. Balıkçı yaka, v yaka ve yuvarlak yaka gibi yaka modellerinin yanı sıra kollarında da bir çok detaya yer verilmiştir. Zaten 2018 kazak modelleri denilince akla ilk gelen kolları detaylı modellerdir. Gerçekten çok sevilen bu modeller, kazaklara hem şıklık hem de rahatlık katmaktadır. Düz tek renk bir kazak giyilse bile kollarındaki detaylar kombinin tamamının tarzını değiştirmektedir. Kollardaki detaylar çok çeşitlidir. Volanlı, fırfırlı veya taşlı modeller gibi bir çok modelin yanı sıra tüllü modeller bayanların en çok tercih ettiği modellerdendir. 

tek-renk-kollari-volanli-kazaklar.jpg

Kolları tüllü kazak modelleri çok farklı şekillerde kombinleyebileğiniz modellerdendir. Hem klasik hem de spor olarak çok rahat kullanabiliceğiniz bu modellerden en çok tercih  edilenleri sıralayacak olursak:

1) Tek Renk Kolları Tüllü Ve Volanlı Kazak 

Tüllü kazakları tek renk olarak bir çok kombinlerde kullanabilirsiniz. Ancak tüllü kazakların kendini en güzel gösterdiği ve diğer parçalarla birleştirildiğinde iddialı kombinler elde edilebileceği renk olan siyahla gerçekten bu kazak türüne farklı bir tarz katabilirsiniz. Bu tarz kazakları maskülen montlarla ve kabanlarla tamamlayarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca nakışlı, işlemeli, dantelli veya desenli parçalarla kombinleyerek sofistike ve feminen bir tarzda yakalayabilirsiniz.

balikci-yaka-kazak-modelleri.jpg

2) Balıkçı Yaka, Kolları Tüllü Kazak

Kazaklarda bu senenin trendi olan balıkçı yaka modeller hem spor hem klasik kombinlerle rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kollardaki tül detaylarıyla birleştirilen bu model kadınların gardroplarındaki vazgeçilmez ve kurtarıcı parçalardan biri olmaya adaydır. Renk renk olan bu kazakların üzerindeki tül detayı genellikle siyah renktedir. 

bisiklet-yaka-renkli-kazak.jpeg

3) Bisiklet Yaka Ve Kolları Ara Tüllü Kazak Modelleri

Bisiklet yaka kazak modelleri en çok kullanılan ve her parçayla kullanabileceğiniz modellerdendir. 2018 kolları tüllü kazak modelleri denilince de akla ilk gelen modellerden olan bu kazak modeli, ara ara tül kullanılması dolayısıyla tek başına da iddialı parçalardan biridir. Bu tarz kazağı giydiğinizde onu önplana çıkarabileceğiniz şekilde giyinmeniz çok daha iyi olacaktır. Yani bu model bir kazakla hareketli parçalar kullanmak yerine daha düz parçalar tercih etmelisiniz . Örneğin, tek renk dar paça bir pantolon ve tek renk bir montla kazağı önplana çıkarabilirsiniz.

 

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir