Skip to content →

8 Adımda 2018 Kışlık Kaban Modellerinde Öne Çıkanlar

Modayı yakından takip edenle bilir ki kış modası denince akla ilk kaban modası gelir. Kaban, sadece soğuktan koruyacak bir kıyafet olarak değil şık ve tarz giyim için bir basamak olarak da görülür. Gelin bu yıl sokak modasında sık sık göreceğimiz kaban modasını birlikte inceleyelim.

sonbahar-kis-2016-2017-suet-kaban-ve-mont-modelleri.jpg

  1. GÖZ ALICI KIRMIZI

Her zaman moda her zaman öne çıkanlardan. Kırmızı her dönemin vazgeçilmezi olmakla birlikte kaban modellerinde de her tür modelde karşımıza çıkacak 2018’de.

  1. SÜET VE YÜN İÇ İÇE

İçi yün kabanlar üşümenizi engellerken dışarıdan görünen süet şık görüntü bu yıl tercihlerinizi süet-yün kabanlara yönlendirecek gibi. Şimdiden 2018 kışının favori kaban modellerinin başında yer alıyor bu modeller.

  1. DİZ BOYU DEĞİL AYAK BOYU KABANLAR

Uzun boylu kaban modelleri etkisini bu yıl da gösterecek.  Ayak bileğinin birkaç santim üzerinde kabanlar iş ortamında toplantılarda tercih edilebildiği gibi sokak modasında da rahatça kullanabileceğiniz parçaların başında.

1-7.jpg

  1. VAZGEÇİLMEZ EKOSE

Ekose kabansız kış olmaz diyerek bu yıl da ekose, diz boyu kabanlar şıklık arayanların her an yardımcısı olacak gibi.

  1. TÜYLÜ TÜYLÜ CEPLER

Cebi tüylü, kuşaklı, uzun boy kabanlar ufak ayrıntılarla şıklık yaratmak isteyenleri 2018 kışında gardıropların ayıramayacakları parçalardan. 

  1. KAŞE KAŞE KAŞE…

Kaşe kabanlar 2018 kışında da bolca karşımıza çıkacak. Hem soğuktan koruyucu olması hem şık olması kaşe kumaşına duyulan sempatiyle birleşince mükemmel bir uyum yaratıyor. Kuşaklı kaşe kanlarda çift kullanım özelliğiyle bazen önü açık, salaş bir görüntü verirken bazen de belden oturmalı şık bir görüntü sağlayacaktır.

Yeni-Sezon-Manto-Modelleri.jpg

  1. SİYAH VE BORDO VAZGEÇİLMEZİ

Hangi model kaban giyersek giyelim siyah ve bordo şıklığını her modelde bir adım öne çıkanlardan olacaktır. Kışın havası, doğal renkleriyle uyumlu bu tonlar 2018 kaban modellerinde de müthiş modellerin zeminini kaplayacak gibi.

  1. OMUZ DETAYLARI

Şık bir stil için omuz detaylı kabanlar çok farklı öneriler ile karşımıza çıkıyor.  Spor, şık, klasik giyinmek isteyenler için beğenilerine uygun farklı omuz detaylar 2018 kış kaban modelleri içinde çeşit çeşit sunulacak.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir