Skip to content →

Astroloji Tutkunlarına Özel Tişört Modelleri

Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin hareketlerini inceleyerek, onların insanlar üzerindeki etkisini inceleyen bilim dalıdır.

Tutulum Güneş’in günlük hareketini tamamladığı güzergâhtır. Bu güzergâh üzerinde 12 tane takımyıldızı vardır. Burç ise bu takımyıldızlarının özel adıdır.

Peki burçların insanlar üzerinde nasıl bir etkisi vardır?

Burçlarla Mesaj Veren Tişört Modelleri

Ateş burçları; Koç, Aslan ve Yay takımyıldızından oluşurlar. Sezgileri oldukça güçlüdür. Kolay karar alabilen tiplerdir. Toprak burçları; Boğa, Başak ve Oğlak’tır. Duygusaldırlar. İşlerini garantiye almak, arkalarını hep güvende tutmak isterler. Hava burçları; İkizler, Terazi ve Kova’dır. Psikolojik olarak düşünsel tiplerdir. İşlerini mantık ile çözmeye çalışırlar. Su burçları ise duygusaldırlar ve mantıkla değil hisleri ile olayları çözmeye çalışırlar. Bu grupta ise; Yengeç, Akrep ve Balık yer alır. Sizde kendinizi bir tişörtle ifade etmek istiyorsanız kişiye özel baskılı tişört tasarlayıp, konuşmadan kendinizle ilgili mesaj vermeyi sağlayabilirsiniz.

Resimli Tişört Modelleri

Fotoğraf baskılı tişörtün nasıl yapıldığını öğrenerek kendi zevkleriniz doğrultusunda özel bir tişört modeli elde edebilirsiniz. Öncellikle güzel bir renk seçerek, üzerine kayan bir kuyruklu yıldızı, renk cümbüşü içerisinde gerçekleşen bir süpernova patlamasını yerleştirebileceğiniz gibi siyah renk üstüne Ay’ın en parlak yüzünü, halkaların efendisi Satürn’ü tişörte bastırarak hayal dünyanızın sınırlarında bir tişört sahibi olabilirsiniz. Ayrıca resim içeren tişörtlerle de çevrenizdekilere mesaj verebilirsiniz. Nasıl mı? Karanlığı aydınlatan bir Güneş figürüne ne dersiniz?

Risksiz Seçimler

Zodyak kuşağı baskılı tişörtler piyasa var olan modası geçmeyen en güzel modellerdendir. Bu modellerin modasının geçmemesinin en büyük sebebi her yaş gurubuna farklı bir hava katmasıdır. Farklı renklerde üretilmiştir. Bu kuşak iç içe geçmiş halkalardan oluşur. En içteki halkaya farklı motif ve işlemelerle Güneş yerleştirilir. Diğer halkaya burcun simgesi ve son halkaya da burcu simgeleyen bir figür yerleştirilir. Böylece vazgeçilmez bir baskılı bayan tişörtü veya baskılı erkek tişörtü olarak piyasada bulmak mümkündür. Bunun dışında klasiklerden olan, uzaya fırlatılan bir mekiği konu olan, farklı renklerde yıldızlar içeren tişörtler de çok sayıda üretilir.

 

 

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir