Skip to content →

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

Kış mevsimine giriş yaptığımız şu günlerde balıkçı yaka kazak modellerine de giriş yapabilirsiniz. 2017 kışının modası olan püsküllü, kısa kollu ya da örgülü transparan balıkçı yaka kazaklar ile şıklığınızı yakalayabilir, en iyi kombinleri yaratabilirsiniz.

oversized-balikci-yaka-kazak.jpg

Oversized Balıkçı Yaka Kazaklar

Bu sezon açık tonlarda oversized model balıkçı yakaları çokça vitrinlerde görebilirsiniz. Ekru ve gri tonlarda oversized modelleri dar kesimli jeanler ya da etekler ile giyebilirsiniz. Sadece tek ton düz renk değil oversized modelleri geleneksel örgü modelleri veya desenli de seçebilirsiniz.

Colorblock-Balikci-Yaka-Kazaklar.jpg

Colorblock Balıkçı Yaka Kazaklar

Birkaç uyumlu rengin birleşimi olan colorblock balıkçı yaka kazaklar sarı-gri ve beyaz bloklar ya da ekru-pembe ve gri bloklar ile en güzel görünümü oluşturmaktadır. Bu tarz kazakları içinden seçeceğiniz tek bir renk ile kombinleyebilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Asimetrik-Balikci-Yaka-Kazaklar.jpg

Asimetrik Balıkçı Yaka Kazaklar

Birçok farklı renkte ve desende bulabileceğiniz asimetrik tarzda balıkçı yaka kazakları bir tarafı uzun bir tarafı kısa modelde ya da arkası uzun önü kısa olarak vitrinlerde görebilirsiniz. Bu tarz balıkçı yaka kazakları son sezonda daha çok İspanyol kolda ve yırtmaçlı halde görüyoruz. İsterseniz cepli modelleri de tercih edebileceğiniz asimetrik kesimli balıkçı yaka kazakları antrasit olarak tercih edebilirsiniz. Bu tarz kazaklar her tür kıyafetle giyilebilir. İster klasik giiym ister spor giyim olsun her parça ile şık bir kombin oluşturmaktadır.

Püsküllü Ya Da Fırfırlı Balıkçı Yaka Kazaklar

Yaz sezonunun vazgeçilmez detaylarından olan püskül ve fırfır kış sezonunda da çokça boy gösteriyor. Balıkçı yaka kazaklarda kol detaylarında olan püskül ya da fırfırlar ile çok daha hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz renk ya da örgülü modellerde tercih edebileceğini detaylı balıkçı yaka kazakları vitrinlerde sarı, saks mavisi gibi tonlarda çokça görebilirsiniz.

Crop Balıkçı Yaka Kazaklar

Yaz sezonunda tişörtlerde görülen crop modası kış sezonunda da balıkçı yaka kazaklarda görülebilir. Daha spor bir görünüm için belde ya da belden yukarda biten desenli ya da düz renk balıkçı yaka crop kazakları tercih edebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir