Skip to content →

Baskısız Olmaz Diyenlere Baskılı Hırka Modelleri

İster triko ister penye isterseniz yün olsun hırkalar kış mevsiminin vazgeçilmez parçaları. Yaz döneminden çok iyi bildiğimiz baskılı parçalar kış mevsiminde de hırkalarda görülmekte. Her tarzdan baskılı hırka modelleri ile kendinize uygun mutlaka bulabilirsiniz.

yun-baskili-hirka.jpg

Yün Baskılı Hırka:

Uzun ya da kısa tarzda yün hırkaları hareketli hale getiren ve çok daha şık bir görünüm sunan baskılı modeller her tarz için oldukça uygun. Harfler, sloganlar ya da şekillerin yer aldığı baskılar ön ve arkada beraber kullanılabiliyor ya da sadece ceplerde, kollarda tek bir noktada toplanabiliyor. Kapşonlu, bebe yaka gibi farklı yaka kesim alternatiflerinin de olduğu yün baskılı hırkaları uygun fiyatlar ile birçok mağazada ve internette bulabilirsiniz. Bu tarz hırkaları sezonun renklerinden seçebilir ya da baskılı olduğu için daha soft renklerde giyebilirsiniz. Casual ya da ofis tarzına yakışan bu hırkalar her parça ile de uyumlu bir kombin oluşturabilmektedir.

Slogan-Baskili-Casual-Hirkalar.jpg

Slogan Baskılı Casual Hırkalar:

Özellikle genç yaştaki kadınlar ve gençlerin çok sık tercih ettiği daha spor tarzda kullanılan slogan baskılı hırkalar bu kış sezonunda da vazgeçilmez parçalar arasında. Farklı renklerde ister düğmeli ister fermuarlı bulabileceğiniz bu hırkaları özellikle mesaj içerikli sloganlar ile görebilirsiniz. Slogan baskılarında çarpıcı renklerin kullanıldığı bu hırkalar slogan renklerinin aksi renklerinde ve özellikle siyah, beyaz ya da gri gibi tonlarda görülmektedir. Tayt, kot pantolon ya da spor eteklerle çok hoş duran bu modellerikontrast renkte parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

geleneksel-baskili-hirkalar.jpg

Geleneksel Baskılı Triko Hırkalar:

Sadece son moda baskılar değil geleneksel tarzda daha oryantal baskılarda hırkalar da bu yıl kullanılmakta. Triko modellerde daha çok ön plana çıkan bu tarz hırkaları farklı baskı desenlerde ve renklerde bulabilirsiniz. Özellikle düğmeli modellerde çok daha hoş duran geleneksel baskılı triko hırkalar hem klasik hem spor tarz giyim için oldukça ideal. Bej, siyah, gri ya da haki yeşili gibi birçok tonda görebileceğiniz bu modelleri baskı içerisinde yer alan bir renk ile tamamlayabilir ve şık olabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir