Skip to content →

Baskısız Olmaz Diyenlere En Güzel Baskılı Tişört Modelleri

Bu sezon birçok tişörtte sloganlı ya da baskılı tişörtlere rastlıyoruz. Modanın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan baskılı tişörtler ile istediğiniz stili kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Tişörtün sizi anlattığı sloganlar:

Bir dönemde oldukça poüler olan sloganlı tişörtler bu sene sadece yabancı dilde değil Türkçe de. Hayata karşı duruşun sergilendiği ya da sosyal bir mesaj bulunan bu tişörtleri crop top kesim ya da oversized seçebilirsiniz. Bu tişörtleri kısa şortlarla kombinleyerek günlük bir görünüm yakalayabilir ya da cool bir ofis görünümü için kalem eteklerinizle kombinleyebilirsiniz. Sloganlı tişörtler beyaz, siyah ya birçok renkteler. İstediğinizi seçerek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Pop-art modası olan baskılı tişörtler:

Tişörtteki tüm renklerin canlı kullanıldığı bu tişörtler ile çizgi filmlerden fırlamış havası yaratabilirsiniz. Cesur ruha sahip kadınlardansanız dev baskılı olanları ya da tişörtün tamamında kullanılan baskıları tercih edebilirsiniz. Salaş olan bu tişörtleri siyah kot şortunuzla ve sandaletlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Çiçek baskılı tişörtler:

Yaz aylarının vazgeçilmez desenlerinden olan çiçek desenlerini istediğiniz kesimde ve yakada tişörtler ile giyebilirsiniz. Çiçekli tişörtler kesimlerine göre günlük hayatta ya da ofis hayatında kullanılabilir. Özellikle V yakalı çiçek desenli tişörtler ile kalem etekler bu sezon oldukça trend kombinler arasında yer alıyor.

Her tür geometrinin kullanıldığı tişörtler:

Özellikle crop tops modellerde çok sık kullanılan geometrik baskılı tişörtlerin tek bir yerinde değil tamamında geometrik desen hakim. Vücudunuzun üst bölümüne güveniyorsanız tamamen geometrik olan tişörtler ile göz doldurabilirsiniz. Zik zak, çizgili geometrik desenler oldukça karmaşık bir yapıda olduğundan dolayı altına giyeceğiniz kombin parçaların sade olmasına özen göstermelisiniz. Yoksa şık ya da sportif bir görünümden çok rüküş olabilirsiniz.

Uzun ve salaş tişörtlerde ikonik baskılar:

Son yıllarda oldukça moda olan ikonik görünümler tişörtlerde de kendine yer buluyor. Özellikle uzun ve salaş, kısa kollu modellerde ve askılı tişörtlerde kullanılan ikonik baskılar genelde beyaz ya da siyah tişört üzerine basılıyor. Bu tişörtleri kısa eteklerle ya da şortlarla tamamlayabilirsiniz. İkonik görünümlü tişörtleri ikonik aksesuarlarla da tamamlayarak güçlü ikonik bir tarz yaratmanız mümkün.

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir