Skip to content →

Birbirinden Güzel Küpe Modelleri

Kombin denildiğinde, aklımıza gelen en önemli ve kaçınılmaz olan parçalar aksesuarlar..

Aksesuar denildiğinde de en güzel kombinleri yaratabileceğimiz, ve hemen hemen her tarza uyumlu alternatiflerini bulabileceğimiz küpeler yer alıyor.

Küpeleri nasıl kullanacağınızı bildiğiniz takdirde, en basit tshirtler ve elbiseler ile bile mükemmel kombinler yaratmak mümkün.Piyasada Birbirinden güzel küpe modelleri bulmakta artık çok kolay.

Beyaz bir elbise, ya da beyaz bir tshirt ve kot geçirebilirsiniz üstünüze ama bunu renkli güzel küpeler ile tamamlarsanız hem farklı hem de çok şık bir kombin elde etmiş olursunuz.

Mutlaka dolabınızda olması gereken küpe çeşitleri işe şu şekilde;

Bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda çok revaşta olacak halka küpeler,

Halka küpelerin rose rengini, gümüş rengini, altın rengini hatta farklı boylarını alarak bir çok kıyafetiniz ile kolaylıkla kullanarak şık ve tarz olmanız mümkün.

Taşlı sallantı küpeler;

Taşlı sallantı bir küpeniz var ise bunu kullanarak siyah düz bir elbiseniz ile topuklu ayakkabılarınızı kullanarak hiç ne giyeceğim derdiniz olmadan bir davete ya da düğüne katılabilirsiniz.

Saçlarınız uzun ise, saçlarınızı tek tarafa atarak, ya da tek tarafta toplayarak, sadece kulaklarınızdan birisinde iri taşlı bir küpe kullandığınızda yine çok tarz ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Figürlü küpeler;

Eğer her iki kulağınızda da birden fazla küpe deliğiniz var ise, bu deliklere birbirinden farklı figürlü küpeler takarak farklı bir tarza sahip olabilirsiniz.Çiçek figürleri, kalp figürleri, kar tanesi figürleri,zımba figüleri, asimetrik figürler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Püsküllü ya da kürk detaylı küpe çeşitleri kullanmakta mümkün, bu küpeler hem tarzınıza hem de size renkli bir hava katacaktır.Özellikle kış aylarında siyah düz bir kazak giydiğinizde, renkli kürk detaylı sallantılı bir küpe taktığınızda, çok tarz bir kombine sahip olacaksınız.

Bulunduğumuz piyasa şartlarında, hatta internet ortamında bile, o kadar farklı küpe tasarımları ve model çeşitliliği mevcut ki, kendi tarzınızı yaratmak için size en uygun küpe çeşitlerini bulmak artık hiçte zor değil.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir