Skip to content →

Bu Sezonun En Sevilen Büstiyer Modelleri

En çok tercih edilen günlük büstiyer modelleri arasında yer alan V yakalı büstiyerler dekolteli, dekoltesiz, desenli, düz, askılı, belden oturtmalı, taşlı, işlemeli ve daha birçok seçenek ile bu sezon farklı tarza sahip kadınların ortak noktası haline geldi. Gece kombinlerinde ise yüksek bel parçaların kurtarıcısı olarak kullanılmaktadır. Plajlarda da sıklıkla kullanılan V yakalı büstiyerler, sırt dekolteli modelleri ile cesur bir görüntüye ulaşmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer aldı.

Dantelli Büstiyerler

Hem iç giyimde hem de dış giyimde oldukça şık bir parça olan dantelli büstiyerler, bu sezonun en çok kullanılan parçaları arasında yer alıyor. Modern bir görünüşe sahip olmak isteyen kadınlar bu büstiyerleri takım elbisenin içinde bile kullanabilir. Daha salaş bir tarz çizmek isteyenler ise bu günlük büstiyer modellerini basic tişörtlerin üstüne giyerek mükemmel bir şekilde kombinledi. Bütün parçalara uyum sağlayan büstiyerler ip, kalın askı ve straplez modelleriyle değişik seçenekler sunuyor.

Spor Büstiyerler

Taytlarla ve denim parçalarla spor- şık bir çizgi oluşturan spor büstiyerler, bu sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında bulunuyor. Crop top şeklinde olan modelleri ise sade ve zarif bir çizgi oluşturmak isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Spor ayakkabı tutkunları için vazgeçilmez parçalar arasında yer alan spor büstiyerler, en sevilen büstiyer arasında yer alıyor. Sporseverlerin de vazgeçemediği bu parçalar, neon renk seçeneği ile de göz kamaştırıyor.

Çapraz Askılı Büstiyerler

Birbirinden değişik şekillere sahip olan çapraz askılı büstiyerler bu sezonun en çok sevilen şık büstiyer modelleri arasında yer alıyor. Göğüs veya sırt bölgesinde yer alan askı detayı sayesinde daha estetik bir görünüş oluşturan bu modeller, vücut tiplerine göre kalın veya ince askı seçeneği ile oldukça seviliyor. Ünlü stilleri arasında da sıkça görülen bu model, kullanıcıları için feminen bir görüntü sağlıyor. Sahil kesimlerinden sokaklara kadar ulaşan çapraz askılı büstiyer modelleri, belden oturtmalı ve renkli seçenekleriyle bu sezonun en rahat ve tarz parçası olarak kullanılıyor.

 

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir