Skip to content →

Bu Yaz Giymeyeni Dövüyorlar En Güzel Yarasa Kol Bluz Modelleri

Bu yaz ayında kadınlarımızın ilgi odağında yarasa kol bluzlar oldu. İçeriğimizde büyük bir yaygınlıkla tercih edilen ve kadınlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiş olan bayan bluz modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

JAPON STYLE MODELİ

Bu model genel olarak kış aylarında tercih edilmektedir. Her türlü alt giyiminize göre bu modeli rahatlıkla giyebilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey renk seçimi olacaktır. Renk seçiminizle alt giyiminiz arasında bir uyum yakaladığınız zaman oldukça iddaalı bir görünüme sahip olacaksınız. Bunun yanında sade bir küpe ve kolye tercih etmeniz estetikliğinizi artıracaktır.

ŞİFON MODELİ

Şık bluz modelleri arasında ilk sıralarda yer alan bir diğer ürün de şifon bluz. Özellikle de özel günleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Karşınızdaki kişide kalıcı bir etki bırakmak isteyenler genel olarak bu ürünü tercih etmektedir. Bunun yanında alt giyim için yine özgür olabilirsiniz. Sadece renk uyumunu sağlamanız, estetik bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

SALAŞ MODEL

Salaş model genellikle genç kızların tercihleri arasındadır. Oldukça rahat bir izlenim veren ve karşıdaki kişide de samimi bir hissiyat yaratan salaş modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak burada yaz ayının canlılığını yakalamak için daha çok açık renkleri tavsiye etmekteyiz. Burada pantolon seçiminizde renk tercihinizin siyah olması gerektiğini unutmamanız gerekir aksi takdirde kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz.

ŞEFFAF HACİMLİ BLUZ

Şeffaf hacimli yarasa bluzlar, çok iddaalı ve cesaretli bir görünüm kazanmanızı sağlayacak, çevrenizdekileri size hayran bırakacaktır. Burada ister etek giyin ister pantolon giyin bütün dikkatleri üzerinize çekmiş olacaksınız. Ancak boyutu daha da artırmak ve en çok konuşulan olmak için ince topuklu ayakkabı tercih etmeniz gerekmektedir. Bu iddaalı giyim için ancak çok abartıya kaçmayacak şekilde hoş bir küpe ve estetik bir küpe tercih edebilirsiniz.

DANTEL MODELİ

Dantelli bluz modelleri yine yaz ve kış aylarında tercih edilmektedir. Genel olarak özel günleriniz bodyflirt ve cut out detaylı bluz modelleri tercih etmeniz oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir