Skip to content →

Bu Yıl En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri

Kadınların vazgeçilmezleri arasında aksesuarlar eminiz ki üst sıralarda yer alır. Bu aksesuarları saymakla bitmez elbet ama bunların arasında bizce en çok tercih edilen ve kadınlar tarafından farklı bir anlama sahip olmasından mı yoksa farklı bir neden den dolayı mı bilinme ama en çok tercih edilen ve kullanılan yüzüktür. Bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Piyasası oldukça geniş olduğundan her maddede ve her form da bulmak pek te olağan dışı bir durum değildir. İster camdan yapılmış, ister gümüşten ister farklı bir malzemeden yaptırabilirsiniz veya hali hazırda olanlardan alabilirsiniz. Yüzüklerde diğer aksesuarlarda olduğu gibi modası geçme durumu pek yoktur aslında. Örneğin taşlı yüzükler. Bu yüzükler her sezon standlarda yerini alır ve illaha ki alıcısı da çıkar. Bu yüzükleri kimi zaman görünüşünüzü şık bir hale önüştürmek için kimi zamansa spor bir kombi ile kullanabilir ve spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu yüzükler geçmişte de çok sevilmiş ve hala da pek bir tercih edilmektedir. Altın ve gümüş basit yapılı ama kalın yüzükler günümüzde pek tercih edilmese de zamanında pek sevilen yüzükler arasındaydı. Bu yüzüklerin tercih edilmeme nedeni pek bilinmese de formlarının ve yapılarının kaba olması bir neden olabilir. Bir diğer neden ise günümüzde bu tarz altın ve gümüşten yapılan ürünlerin pek bir pahalı olmasıdır. İnsanlar bu tarz takılardan tasaruf yapmak isteyebilir zira takılar temel gereksinimlerden değildir bu nedenle çok para harcamadan şık olmayı tercih edebilirler ki bu oldukça akıllıca bir durumdur.

Son Yılların Trendi Minimmalist Yüzükler

Minimalist yüzükler son yıllarda bir hayli popüler olmuştur ve genellikle genç kuşak tarafından tercih edilse de büyükler de bu tarzı beğenip kullanabilir. Minimalist takılar günümüzde çoklu yapılarda bulunur ve düz yapıdadırlar. Örnek vermemiz gerekirse düz, ince ve 5 li satılan yüzükler bu tarza ait yüzüklerdendir. Bu yüzüklerin yanı sıra daha birçok minimalist yapıya sahip yüzük vardır ama piyasa da en çok tercih edilenler daha önceden belirttiğimiz modeli olsa gerek çoğu mağaza da bunları bulmak mümkünüdür.Fiyat olarak ta oldukça makul fiyatlara satışları yapılmaktadır.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir