Skip to content →

Bu Yılın En Çok Sevilen Çiçek Desenli Gömlek Modelleri

Bu yıl bayanlarda özellikle de gömlek trendi hakim durumdadır. Pek çok alternatif modeli bulunan gömlekler kadınlar tarafından hem yaz hem de kış sezonunda yoğunlukla tercih edilmektedir. Klasik ve iddaalı bir kombin yakalamanızı sağlayacak bu gömlek çeşitlerine beraber göz atalım.

cicek-Desenli-gomlek

ALAÇATI STİLİ

Alaçatı stili bu yılın trend gömleğidir. Pullu, kol çizgili, tek cepli ve nakışlının yanında pek çok alternatif tercih edebilirsiniz. Genel olarak yüzde 100 pamuktan yapılmakta olan bu gömlekler size hem yazın hem de kışın oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır. Alaçatı stili bu gömleklerde genel olarak mini şortlar tercih edilmektedir. Renk olarak ise yazın coşkusunu ve sıcaklığını yansıtan sarı, pembe ve lila renklerini tercih etmeniz önerilmektedir.

cicekli-bayan-gomlek-modelleri.jpg

ÇOK RENKLİ GÖMLEKLER

Çok renkli gömlekler de size oldukça hoş ve güzel bir görünüm kazandıracaktır. Bu yazın en çok tercih edilen ikinci gömlek alternatifi çok renkli gömleklerdir. Mini şortlarla renk uyumu yakaladığınız zaman oldukça hoş bir kombin yakalamanız için bu gömlekleri tercih etmenizde fayda var. Çok renkli gömleklerin altına açık renkli şortlar giymeniz önerilmektedir.

ÇİZGİLİ GÖMLEKLER

Çizgili gömlekleri bu yılın trendi olan alaçatı stili tarzında seçmeniz önerilmektedir. Bu yıl beyaz üzerine kırmızı çizgili gömlek bayan sıklıkla tercih edilmektedir. Yine bu giyimin altına da klasik mavi Jean veya şort tercih edebilirsiniz. Bunun yanında iddaalı kadınlar için açık renkli gömlekler oldukça uygun olmakla birlikte, süper mini şort size cesaretli bir kombin yaratacaktır.

bayan-cizgili-gomlek-modelleri.jpg

BEYAZ SADE GÖMLEKLER

Kadınların günün her anında rahatlıkla kullanabileceği, spor ve klasik kombin yaratabileceği bir gömlektir beyaz gömlekler. Kot pantolonların yanında şortlarla da oldukça hoş ve sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Burada beyaz gömlek kadın giyiminde fiyonklu, baskılı ve işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Beyaz gömlek koton da oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlara kaliteli beyaz gömleklere buradan erişebilme fırsatınız vardır. Burada sade gömleğin dışına çıkarak çiçek desenli gömlek modelleri de tercih edebilirsiniz.

Beyaz gömleğin altına kumaş pantolon giyerek klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanında şort ve mavi Jean tercihinde de bulunabilirsiniz.

Published in Gömlek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir