Skip to content →

Bu Yılın En Tarz Kaban Modelleri

Kışın kombinlerimizin olmazsa olmaz parçalarının başında kabanlar geliyor. Bizleri hem soğuktan koruyan hem de stil ve tarz görünmemize yardımcı olan kabanlar kış kombinlerimizin önemli parçalarındandır. Kaban seçimi konusunda günümüz modasında çok fazla seçenek vardır. Renkli, desenli, taşlı, deri kumaşlı ve saymakla bitmeyecek kadar çeşitte kaban modelleri mevcuttur. Kışın kaban seçiminde hem şıklıktan hem de sadelikten vazgeçemeyecek olan kişiler için yazımızda şık ve sade en kullanışlı 6 kaban modelini inceleyeceğiz.

kase-kaban-modelleri.jpg

Vazgeçilmez Kaşe

Kaşe kabanlar kışın en popüler parçaların başında gelir. Kaşe ile tek bir renkle bile sade bir şıklık elde edebiliriz. Hem kullanışlı olam hem de tarz bir görüntü sağlayan kaşeler kış modasında bir adım öne geçiyor.

Pelus-kaban-modelleri.jpg

Peluşla Gelen Şıklık
Pelüş ayrıntılar sayesinde hiçbir şıklığı olmayan bir kaban bile çok farklı bir hale gelebiliyor. Bu yılki moda haftası defileleri incelendiğinde kış modasına pelüş ayrıntılı kabanlar sık sık karşımıza çıkacak gibi.

Modası Geçmeyen Klasik Uzun Kaban
Uzun ve tek renkli kabanlar vitrinlerde cansız manken üzerinden durduğunda çok sade gibi görünse de güzel bir kombin üzerine giyildiğinde ve şık aksesuarlarla desteklendiğinde gayet şık bir havaya bürünebilir.

Süet Yün İç İçe
Dışı süet içi yün kabanlar bu kışın en dikkat çekici parçalarından. Cep ve yaka kısmında görünen yünle süetin birleşimi, kol kısımlarında olan süet ayrıntıları kabanınıza hem hava hem de şıklık katacak gibi.

2017-2018-kaban-modelleri.jpg

 

Her Yerde Çizgi
Çizgi çizgi detaylardan oluşan kabanlar hem sade hem de şık bir görüntü isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Çeşitli renk ve boyuttaki şeritler kaban modamıza yeni bir çizgi kazandıracak gibi.

Nakış Nakış Kabanlar
Ben kaban da fazla rengi sevmiyorum, üzerinde yapıştırılmış desenlerden hoşlanmıyorum,  herhangi bir ayrıntısı olsun istemiyorum diyenlere ince ve nazik dokunuşlarla işlenmiş nakışlar müthiş bir alternatif sunuyor. Kabanımızdaki çok küçük bir cep ayrıntısına işlenmiş nakış ile kabamızın görüntüsü farklı bir boyuta taşınabiliyor ve çok daha şık bir hale gelebiliyor.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir