Skip to content →

Çok Rahat Olsun Diyenlere En Rahat Penye Tayt Modelleri

Penye taytlar rahatından ödün vermeyen ve fiziğine güvenenlerin tercih ettiği modellerdendir. İçeriğimizin devamında da penye tayt modelleri modellerinden bahsedeceğiz.

VOLEYBOL MİNİ TAYT

Yazın sıcak havasında rahat giymek isteyen kadınlarımız, voleybol mini tayt tercih edebilir. Bu taytlar ile hoş bir görünüm yakalamak için özellikle açık renkleri giymeniz tavsiye edilmektedir.

TÜL MODEL PENYE TAYT

Tül model bu yılın en trend olan penye tayt modellerindendir. Halen de trend olmaya devam eden bu modeli tercih edebilirsiniz

İNCE PENYE TAYT

İnce penye taytlar normal dış giyimlerinde tercih edebileceğiniz bir modeldir. İnce penye kumaşıyla sizi çok rahat hissettirecek bu taytlar belden lastiklidir. Böylelikle gün içinde kuş olup uçabileceksiniz.

KOT BASKILI UZUN TAYT

Kot pantolon görünümünü tayt görünümünden daha çok sevenler ve taytın rahatlığından da vazgeçmeyenler için kot baskılı uzun tayt modeli mevcuttur. Oldukça şık bir görünüme sahip bu ürün dış giyimlerinizin yanında özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz bir modeldir.

DİZÜSTÜ TAYT MODELİ

Yaz aylarında evlerinizde rahat bir uyku almak, denizde gezinmek, bisiklet sürmek ve daha fazlasını isteyenler için dizüstü tayt modeli tercih edilmelidir. Giydiğiniz zaman kendinizi en az kuş kadar hafif hissedebileceğiniz bu ürünü gündelik olarak da tercih edebileceğiniz bayan spor tayt.

DESENLİ TAYT MODELLERİ

Desenli tayt modelleri tamamen sizin zevkinize kalmış olan, rahatlık konusunda şüphesiz başarılı bir modellerden oluşmaktadır. Spor giyim sevenler burada sade siyah renk tercihinin yanında sade desenleri tercih etmektedir.

Gündelik giyimde de tayt tercih edenler açık renk seçeneğiyle birlikte çiçek vs. modeller tercih etmektedir. Tayt deseni modelleri tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

Hem ucuz hem de kaliteli olsun diyenler ve ucuz tayt modelleri arayanlar için basic kapri taytları, lastik streç taytları, birbirinden renkli dalgıç kumaşlı taytları, kapri taytları tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça uygun olan bu modeller, yaz ve ilkbahar aylarında rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Alışveriş mağazalarından rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünlerde önemli indirimler de yapılmaktadır.

Published in Pijama Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir