Skip to content →

Dantel Eteklerle Hem Şık Hem De Rahat Olun!

Sokak modasını takip eden kadınların ortak tercihi olan dantel ve dantelli kıyafetler hem bohem bir görünüm oluşturuyor hem de cool bir şıklık katıyor.

Dantel etekle yapılan kombinler:

Her taraftan etekleri saran dantel detaylar hem spor hem şık bir görünüm oluşturuyor. Her türlü üst ile rahatlıkla kombin edilebilen dantel etekleri farklı renklerde ve modellerde giyebilirsiniz.

Kullanacağınız etek boylarına göre kombin:

Dar ve kısa kesim dantel etekler sizi seksi ve göz alıcı gösterecektir. Midi boy ve pileli dantel etekleri tercih ettiğinizde hem şık hem spor bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu tarz midi ve pileli dantel etekleri şifon bir bluz ya da büstiyor ile kombinleyebilirsiniz. Sadece zarif bir görünüm değil rahat parçalarla da dantel etekler rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Örneğin kot ceketler ya da kot gömlekler ile dantel harika bir uyum oluşturmaktadır. Kısa ve dar kesim dantel etekleri büstiyer ya da askılı bluzlar ile giyebilir ve topuklu ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz.

Dantel etekler ile aksesuar kullanımı:

Dantel etekler kendiliğinden göz alıcı bir görünüme sahip olsa da zaman zaman aksesuar kullanımı da bu tarz etekleri şıklığa kavuşturacaktır. 70’ler modasını seviyorsanız kemer gibi aksesuarlar dantel eteklere yakışacaktır. Ayrıca beyaz dantel etekler feminen bir görünüm oluşturduğu için bu etekleri gold takılar ve saç küpeleri ile kombinleyebilirsiniz.

Dantel eteklerin mevsimlere göre kullanımı:

Sadece yazın değil kışın ya da sonbaharda da dantel etekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dantel etekler kazaklar ile mükemmel bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle midi boy dantel etekleri serin havalarda kazaklar ile giymeniz size farklı bir hava katacaktır.

Dantel eteklerde renk seçimi:

Sadece düz renk tercih edenlerdenseniz siyah ya da beyaz dantel etekler hem her parça ile uyum oluşturur hem de birçok renk ile şıklık oluşturur. Taba ve siyah renkler beyaz dantel eteklerle kombinlenirken siyah dantel etekler de kot rengi, beyaz ya da ten renkleri ile kombinlenmektedir. Ayrıca ten rengi ya da bordo gibi dantel etekleri de seçebilirsiniz.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir