Skip to content →

Desenli Kazak Modelleri

Bu sezon özellikle çok kullanılan parçalar genellikle parçalarda bulunan detaylardan dolayı olduğunu söyleyebiliriz. Dantel detaylı elbiselerden tutun da desenli elbiselere hatta desenli kazaklardan tutun da yırtmaçlı tuniklere kadar geçerli bu söylemiş olduğum konu. Özellikler bu 2017 ilkbahar/ yaz modasında sokakta sürekli karşımıza çıkan modellerden biri de desenli tunik modelleriydi.

Geyik-Desenli-Kislik-Bayan-Kazak-Modelleri.jpg

Desenli modeller bu 2018 kış modası itibariyle de sıklıkla göreceğimiz artık kesin. Çünkü havanın soğuğu iyiden iyiye kendini hissettirirken alışveriş reyonları artık yazlık ince bluzlardan feragat edip hafif kalın trikolara döndü diyebiliriz. Peki kış mevsiminde hangi desenli göreceğiz? Bunun cevabı ise oldukça basit çünkü bu parça geçen sezon kış modasında da bulunan ve oldukça sevilen bir model de denilebilir, desenli kazak modellerinden bahsediyoruz. Bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz desenli kazak modelleri hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

desenli-bayan-kazak-modeli.jpg

Kombininizde Desenli Kazaklara Yer Açmalısınız

Aslında bu model herkesin bildiği üzere kazakların boyun kısımlarında, omuz kısımlarında, kol uçlarında bulunan bir detayı. Sadece bir detay bile olsa bu detay kombininizi tek düzelikten kurtarıyor diyebiliriz. Farklı renklere sahip bu parça ile kombin yapmak ise oldukça kolay.

desenli-kazak.jpg

Farklı Modelleri İle Desenli Kazak Modelleri Bu Sene Moda!

Nakışla birlikte iyice patlak veren bu desen furyasının kazak gibi kombin parçalarında değişik versiyonları bulunmakta. Bazen kol kısımlarında bazen kazak bitiminde detayı olan bu desenli kazak modelleri geçen sene de oldukça sevilmişti. Bu parça ile kombin yapmak da oldukça basit. Hem güzel gözüküp klasımı da sarmayayım ama bu soğuk kış günlerinde de üşümeyeyim diyenler için alternatif bir kombin yapmaya ne dersiniz? Üst giyiminizde krem renkli omuz ve göğüs kısmı desen detaylı olan bir kazak giydiğinizi varsayalım, bu kazağın altında siyah renkli bir skinny Jean giydiğinizi ve ayakkkabı olarak da cat tarzında bir bot tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem da güzel gözükmek aslında bu kadar kolay. Bu sene de sıklıkla görecek olduğumuz bu desenli kazak modeli ile siz de böyle güzel kombinler yapabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir