Skip to content →

Desensiz Olmaz Diyenlere Özel En Güzel Desenli Ceket Modelleri

Son 2 – 3 sezondur ceketler sokak modasında çokça görülüyor ve popülerliği her geçen gün artıyor. Farklı modeller ile karşımıza çıkan ceketler artık sadece düz renkte değil desenli de olabiliyor. Desenli ceketler stilinizi oluştururken adını ön plana çıkartan parçalar arasında.

Desenli Bomber Ceketler:

Hem klasik hem de spor kıyafetlerle oldukça kolay kombinlenebilen bomber tarzda ceketleri desenli olarak seçebilirsiniz. Geniş bir yelpazede desenlere ulaşabilirsiniz, ancak en çok rastlanılan ve kadınlar tarafından sevilen desenler çiçek desenli ve safari desenli bomber ceketler. Bomber ceketlerle birlikte; düz ve tek renkte kıyafetlerle çabasız bir şıklık içine girebilir ya da farklı renkleri birarada kullanarak cesur bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Kamuflaj Desenli Ceketler:

Her model ve boyda görülen kamuflaj desenli ceketler kadınlara maskülen bir hava katıyor. Blazer ya da oversized gibi birçok modelde bu deseni görebilirsiniz. Cool bir görünümün yanı sıra spor bir görünüm de kazandıran kamuflaj desenli ceketleri kemer gibi aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ceketler düğmeli olabildiği gibi fermuarlı da olabilmektedir. Sadece kamuflaj deseni yerine metal zımbalı ya da armalı gibi farklı detaylarla süslenmiş ceketleri de seçmek sizin elinizde.

Ekose Desenli Ceketler:

Kış sezonundan itibaren adından söz ettirmeye devam eden ekoseli ceketler bordo, kırmızı ya da siyah beyaz kareli olabiliyor. Model olarak birçok modelde bulabileceğiniz ekose ceketleri kullanacağınız zamana ve ortama göre seçmeli ve şıklığı yakalamalısınız. Örneğin iş hayatınızda blazer ceketleri ekose seçerek casual bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sokak stilini de ekose ceketler ve skinny jeanleri birleştirerek oluşturabilirsiniz. Ayrıca salaş ceketler de kısa elbiseler ile oldukça şık görünmektedir.

Desenli Blazer Ceketler:

Blazer ceketler her daim moda özelliğini korumaya devam ediyor. Birçok renkte ve farklı yaka kesimlerinde rastlayabileceğimiz blazer ceketleri desenli seçerek daha trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Blazer modellerde de diğer ceket modellerinde olduğu gibi çiçek desenler ön planda. Ancak geometrik ya da etnik desenler de sıkça görülüyor. Desenli blazer ceketler tek düğmeli olabildiği gibi düğmesiz de olabilir. Özellikle kot parçalarla şık bir görünüm oluşturan blazer ceketlere gardrobunuzda mutlaka yer ayırın.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir