Skip to content →

Düğmeli Hırka Modelleri

Kış renkleri, yaz renkleri, kırmızı tonları, sarı tonları derken liste uzayıp gidiyor. İlkbahar /yaz sezonunda pudralar, nude tonlardaki pembeler veya su yeşilleri hâkimken neden sonbahar ve kış rengi olarak koyu tonlar hâkim olsun ki? Gelin bu tabuyu beraber yıkalım 2018 kış modası renklerine bir değişiklik yapalım, ne dersiniz?

anne-hirka-modelleri.jpg

O kadar güzel renklerin sadece ilkbahar /yaz sezonunda kalmasına kimsenin gönlü razı gelmiyor olsa gerek ki moda tasarımcıları renkli parçalarının sunmaya başladı diyebiliriz. Özellikle kış aylarında sürekli elimizin gittiği bir parça olan düğmeli hırkalara bu konuda bir el atılmış diyebiliriz. Soğuk kış günlerinde ısınmanıza yardımcı olacak bu güzel düğmeli hırka modelleri hakkında biraz konuşamaya ne dersiniz?

dugmeli-hirka-modelleri-2018.jpg

Düğmeli Hırkalar İle Soğuğa Meydan Okuyun

Üzerinizdeki üst giyiminizi ve alt giyiminizi aynı renk tutup üzerinize atacağınız renkli bir hırka ile modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örnek bir kombin verecek olursak eğer varsayalım ki üzerinizde siyah renkli bir kazak ve alt giyiminizde de siyah renkli jean pantolon olduğunu düşünelim, üzerine atacağınız bordo renkli bir düğmeli hırka sizin kombininizin hem sıradan olmaktan çıkarırken hem de karmaşık bir imaj sergileme ihtimalinizin önüne geçer diyebiliriz. Bu hırka rengi ister bordo ister gri ister pudra olsun tercih sizin elinizde. Dilediğiniz rengi seçerek hoş bir kombin yaratabilirsiniz. Ayrıca soğuk kış günlerinde düğmeli hırka modelleri ile soğuğa meydan okuyacaksınız.

hirka-modeli.jpg

Spor Kombinlerinizin Yardımcısı: Renkli Düğmeli Hırka Modelleri

Farklı renk kombinasyonlarının moda sektörüne girişi, bu yaz sezonu ile daha belirgin hale geldi diyebiliriz. Bu yüzden tek renk modası gelmiş olsa da renk renk düğmeli hırka modelleri oldukça fazla olduğu da unutulmamalı. Bu yüzden 2018 kış modasında farklı renk kombinasyonlarına sahip düğmeli hırka modelleri göreceğimiz kesin. Özellikle spor kombinlerde kullanılan gri ve siyahlara biraz renk katmaktan kimseye zarar gelmez ki. Bu yüzden gardırobunuz da farklı renklerde olan düğmeli hırkalara yer açmalısınız. Hem kombin yapımı konusunda oldukça pratik olan bu parçalar ile gününüzü kurtarabilirsiniz hem de güzel ve rahat bir imaj sergileyebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir