Skip to content →

Ekose Desenli Kışlık Hırka Modelleri

Rahatlık denildiğinde akıllarda canlanan spor kombinlerin vazgeçilmezi, hırkalar. Çeşit çeşit renkte ve desenle olan hırkaları kombin yapmak oldukça kolay. İlkbahar/ yaz sezonlarında özellikle tercih ettiğimiz bir parça hırkalar. Hem sadece spor değil, eğer klasik kesim bir hırkaysa elimizdeki ve rengi, deseni de klasiğe kaçan bir şekildeyse gayet klasik bir kombin yapabilirsiniz. Hatta öyle ki bu kombinle iş hayatında iseniz toplantılarda yıldız gibi parlayabilirsiniz.

8KAK93526YT029-G01-hero1-V02.jpg

Kapsam alanı bu denli geniş olan bir parçanın sadece yaz sezonunda kalacak olması biraz üzücü olurdu. Bu yüzden olsa gerek bu 2018 kış modası kendini iyiden iyiye belli etmeye başlamışken raflarda yerini alan, adeta hırka severlerin gönüllerini fetih eden bir parça var. O da kışlık ekose hırka. Ekose desenli hırka modelleri ile ilgili konuşmaya, yapılabilecek kombinlere bir göz atmaya ne dersiniz?

Ekose hırkalara gardırobunuzda yer ayırın

Kış desenlerinden en çok desenlerden biri kesinlikle ekose. Yazın o çiçekli desenlerinin yerini kış mevsiminde ekoseler alıyor diyebiliriz. Kışlık ekose hırka modelleri aslında o kadar geniş bir alan ki dileyen herkes, istediği tarzda bir kombin yaratabilir bir ekose hırka ile. Örnek bir ekose hırka modeli ve bu hırka ile bir kombin yaratmaya ne dersiniz? İlk örneğimiz spor giyim tarzına sahiplerin seveceği tarzda. Hem rahat hem de dikkat çekici bir imaj sergilemeniz bu kombin ile mümkün. Nasıl mı? Bu yaz sıklıkla gördüğümüz overcrop sweatları hatırlıyorsunuz değil mi? Bu parça ile kombin yapmaya ne dersiniz? Evet şimdi kombinize geçelim, istediğiniz renkteki overcrop kışlık bir sweatımızı, altına dar bir pantolon ve altına da kış günlerinin vazgeçilmezi olana dilediğiniz tarzdaki botlarla kombin yapabilirsiniz. Üzerinize atacağınız ekose desenli bir hırka ile de kombinizi renklendirmiş olursunuz.

8KAK92521HT420-G01-hero1-V02.jpg

Kışlık ekose hırkalar vazgeçilmeziniz olacak

Yukarıda bahsettiğimiz spor kombinin yanı sıra gayet klasik kombinler de yapılabilir. Dilediğiniz renkte ki ekose hırka ile kombin yaparak hem günü kurtarmış hem de dikkat çekici bir imaja sahip olmuş olursunuz.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir