Skip to content →

Ekose Kışlık Şort Modelleri

Kış mevsimini yaşamaya az kalmışken, gardroplar da kışlık kıyafetler yerini almaya başladı. Kış sezonunun trendleri yakından takip edilmeye başladı. Kış modasına uygun etekler, şortlar, elbise, pantolon v.b vitrinleri süsledi. Kış mevsiminde kullanımı en rahat parçaları seçmek kadar şık olmakta önemli. Kışın kurtarıcısı olan kışlık şortlara olan ilginin artması bekleniyor.

ekose-desenli-sort.jpeg

Kışlık Ekose Şortlar

Kışlık şortlar çoraplarla veya uzun çorap çizmelerle kombinlendiği zaman ilgiyi üstüne çekmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra çok tarz olan kışlık ekose şortlar da kullanım kolaylığı ile sık sık karşımıza çıkacağa benziyor. Ekose deseni, klasikliğin dışına çıkarırken bir taraftan da sakin bir görüntü yakalamanızı sağlayacak yıldız parçalardan biri olacak. Kombin zevkinize bağlı olarak ruh halinizi yansıtmanız için yardımcı olacak. Çılgın, şık, sakin, retro, vintage gibi farklı giyim havalarına girmenizi sağlayacak.

2017-kislik-sort-modelleri.jpg

Şortların Kullanım Kolaylığı

Kışlık ekose şort modellerini sizin vücut şeklinize uygun olanı giymenize kolaylık sağlayacak. Boy farkları, bol kalıpları, dar kalıpları, pileli gibi farklı kalıpları ile aradığınızı bulacaksınız. Renk skalasının genişliği ile birden fazla ekose şort çeşitleri dolabınız da kendine yer bulacak.

kadin-sort-modelleri.jpg

Şortların Kullanım Genişliği

Kullanım açısından çok elverişli olması zor zamanların kurtarıcısı olacak. Kolay kombini sayesinde, dolap önünde saatleri ne giyileceğini düşünerek geçirmek yerine size güzel ve şık giyim konusunda kurtarıcı olacaktır. Ekose deseninin, iddiası ile girdiğiniz ortamdaki gözleri üstünüze çekeceksiniz. Ekose deseninin her zaman kullanıldığı düşünülürse, şortlar üstünde daha hoş bir görüntü kazandırıyor. Bol veya dar kesin kazakların altına, çorapların üstüne ve şık butilerin üstünde gayet trend bir görüntü yakalamaya yardımcı olacak. Uygun renkteki ve modelde ki bereler ile muhteşem uyum yakalamak çok daha kolay olacaktır. Ekose deseninin çeşit genişliği ve kullanım alanının yoğunluğu sizin kış aylarında sık sık tercih edeceğiniz bir parça olmayı başarabilecek. Dışarı çıkıldığı tadirde farklı kombinlerle sık sık karşımıza çıkacak. Zevkiniz ile birleştirdiğiniz de ekose deseneli kışlık şortları daha güçlü kullanmak sizlerin elinde olacaktır. Sokak modasında da şıklığı yakalamak oldukça kolay olacağa benziyor. 

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir