Skip to content →

En Beğenilen Kot Yelek Modelleri

Yaz ayının bitimine kısa bir süre kala, kışlık alışverişlerinizi uygun fiyattan yapabilme şansına sahipsiniz. İçeriğimizde de kış ayları için tercih etmeniz gereken yeni sezon yelek modelleri hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

DÜĞMELİ YELEKLER

Diz altı uzunluğunda düğmeli yelekleri kış ayları için tercih edebilirsiniz. Kışlık giyimlerinizde önemli bir yere sahip olan bu yelekleri, hem tişörtlerinizin hem de gömleklerinizin üzerine giyebilirsiniz. Tesettürlü bayanlar, giyeceği yeleğin rengiyle tesettürün rengini aynı tercih ederek güzel bir kombin yapabilirler. Bunun yanında ayakkabı seçimlerinizi de buna göre yapmanız, estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır.

CEP DETAYLARI YELEKLER

Cep detaylı yelekler de kış aylarının favorilerinden. Şık uzun yelek modelleri arasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Özel giyimleriniz için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modelde çantanız daha çok dikkat çekmektedir. Eğer beyaz gömlek üzerine siyah yelek tercih ettiyseniz yine siyah klasik çanta ve siyah topuklu ayakkabı tercih etmeniz öneriliyor.

NAKIŞLI YELEK MODELLERİ

Nakışlı yelek modelinden gardırobunuzda en az 1 tane bulundurmanız, kış sezonunuzda trend olmanızı sağlayacaktır. Dış giyimlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modeli aynı zamanda özel günlerinizde de tercih edebilirsiniz.

GÖMLEK YAKA YELEKLER

Kolsuz gömlek yaka modeller de özellikle tesettür giyimde tercih edilmektedir. Gizli düğmeleri bulunan astarsız bu yelekleri bütün mevsimlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

ETEK ÜSTÜ YELEK MODELLERİ

Etek üstü yelek modelleri de 4 mevsimde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz türdendir. Kolsuz modellerden oluşan bu giyim modelini özel günlerinizde giyebilirsiniz. Tesettür giyimde bu ürünün genellikle tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Tesettür giyiminizi kombininizin en önemli parçası haline getirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz kolye, küpenizi giyeceğiniz yelekle aynı renkte tercih etmeniz estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte çanta seçiminizi de giyim modelinize göre yapmanız gerekiyor. Yelek modelleri genel olarak klasik bayan giyim için tercih edildiği için burada klasik model bir çanta tercih etmenizde fayda var. Bunun yanında özel günleriniz için burada topuklu ayakkabı tercihinde rahatlıkla bulunabileceğinizi de belirtmek gerekiyor. Ancak bu giyimde tamamen özgür olduğunuzu unutmayın.

Published in Ceket Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir