Skip to content →

En Çok Satan Kamuflaj Tişört Modelleri

Askeri tişörtler hem erkek hem de kadın giyimin öncüsü haline gelmiş durumdadır. İçeriğimizde de kamuflaj t shirt bayan modellerinden bahsedeceğiz.

ASKERİ KAMUFLAJ TİŞÖRT

Askeri kamuflaj tişörtler geçtiğimiz yıldan bu yıla kadar çok büyük bir sıklıkla tercih edilen tişört modellerindendir. Burada askeri kamuflaj badi tercihinde de bulunabilirsiniz. Yani hem yaz hem de kış giyimlerinizde rahatlıkla tercih edebilme fırsatınız olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Bunun yanında kısa kollu tişört seçimi yaptığınız zaman üzerine kapşonlu fermuarlı ceketler de giyerek kış kombininizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda sadece tişört üzerine deri mont tercihinde bulunarak kendi kombininizi yaratma fırsatınız var. Mavi, siyah kot pantolon tercihi ve sade takılarla birtakım süslemeler de yapabilirsiniz.

KOLU LAZERLİ TİŞÖRT

Kolu lazerli tişörtler kadınlarımızın rahatlıkla tercih edebileceği askeri kamuflaj t shirt modelidir. Yaz aylarında şortlarınızla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz bu tişört ile farklı kombinler yakalayabilirsiniz. Özel günleriniz için siyah kot pantolon veya siyah uzun tayt, siyah topuklu ayakkabı, sade makyaj, sade aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kış ayları için ise üzerinize sadece bir deri mont tercihinde bulunarak oldukça estetik bir görünüm yakalama fırsatınız da vardır. Burada önerilerimiz bu şekilde olmakla birlikte, kendinize özel kombinler yakalamanızda da hiçbir sakınca yoktur. Ancak hem makyajda hem de takı tercihinizde abartı olmamanız gerektiğini hatırlatalım.

SIRT DETAYLI KAMUFLAJ TİŞÖRT

Özellikle de yaz aylarında çok sık tercih edilen bir modeldir. Dış giyiminizde tercih etmenizde hiçbir sakınca bulunmayan aksine son yılların trendi olan bu tişört ile çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Burada kamuflaj tişörtler tercih ederken, armalı olanları da tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte tişörtünüzde sadece kamuflaj olmasını istemiyorsanız, armanın yanında baskılı tişörtleri de tercih etmenizde fayda var. Burada kendi baskınızı belirleyebilir veya mağazada dikkatinizi çeken bir baskılı tişörtü tercih edebilirsiniz.

Sırt detaylı tişörtünüzün altına etek tercihinde bulunabilirsiniz. Ancak burada görünümünüzü bozmamak için koyu renkli etek giymeniz tavsiye ediliyor. Aynı zamanda normal bir makyaj ile yine çevrenizi etkiniz altına alabilirsiniz.

Published in T-Shirt Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir