Skip to content →

En Güzel Bilezik Modelleri

Kadınların en çok kullandığı ve en çok kadına yakışan takılar arasında yer alan bilezik uzun yıllardır değişen modelleri ve hiç değişmeyen klasik modelleri ile her dönemin gözde takısı olmakta tahtını kaptırmamaktadır.

Ülkelere ve dönemlere göre değişen metallerin kullanıldığı bileziklerden değerli yarı değerli ve doğal taşlardan hatta deriden olanları bile mevcuttur.

Giyim tarzınız ve yaşam şeklinize göre seçtiğiniz bilezik modelleri arasında bu yılın en favorileri taşlı ve karışık metallerden çeşitli renklerde hemen hepsi bir arada takılan bilezikler özellikle sokak modasında yerini koruyor.

El üstü bilezikleri daha çok spor giyim tarzını benimseyenlere günlük giyimde hitab eder ve çok kullanılırken birçok tekstil ve aksesuar firmasının bu yılkı tasarımlarında parlak renkli taşlarla süslenerek ve hatta incilerle zenginleştirilerek gece kullanımına uygun olarak pazarlanıyor .

Taşlı şahmeran bilezikler Doğu Anadolu sınırlarından taşmış tüm dünyada kullanılır olmuştu bu sezon bu bilezikler değerli taşlarla süslenerek yeni koleksiyonlar olarak bizlere sunulmuş durumda spor giyimde dahi tercih edilen bu şahmeranlar çok şık ve gözalıcı eğer otantik giyim tarzını benimseyen biri iseniz muhakkak birkaç tane tedarik etmeli ve kullanmalısınız.

Metal bileklik ; ünlü saat markalarının saat yanı aksesuarı olarak ürettiği ve daha sonra gelişen çelik bilezikler tekli yada çoklu takılmaya uygun güzel tasarımlarla vitrinlerde yerini almış durumda çok ucuz olmayan bu bilezikler uzun yıllar kullanmanıza uygun bu sebepledir ki en sade olan modellerini seçerek çok uzun sezonlarda kullanımını sağlamak gerekir.

Metal ve çelik bilekliklerin yanına bu sezon pirinç ve bakırdan üretilen bilekliklerde eklendi bileyi tam saran kelepçe yada yarım ay şeklinde olan bu bilezikler hem gece hem de gündüz kullanıma uygun çok kalın olmayan modelleri birkaç çeşidi bir arada kullanmamızı sağlıyor yarım ay şeklinde olanların bitiş noktaları küçük toplar yada geometrik şekillerle süslenmiş yada taşlarla renklendirilmiş olarak yaz sezonunda bize eşlik ediyor.

Aksesuarın dışına çıkarak yatırımlık alınan altın bileziklerde son dönemde genişleyerek daha gösterişli modellerle kuyumcu vitrinlerinde yer aldı 2017 yılı olarak değerli mücevherden üretilen bilezikler daha abartılı ve göz alıcı olarak biz kadınların kullanımına sunuluyor.

 

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir