Skip to content →

En Güzel Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Abiyeler, kadın özel giyimde sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Mezuniyetlerde, balolarda ve diğer özel günlerde akla gelen ilk kıyafetler arasındadır. İçeriğimizde de özel günleriniz için tercih edebileceğiniz, herkesi cazibenizden etkileyebileceğiniz abiye kıyafetler yer alacak.

ÇAPRAZ ASKILI DEKOLTELİ ABİYE MODELİ

Abiye modelleri içerisinde en özel günleriniz için tercih edebileceğiniz bir modeldir. Dekoltesiyle cesaretliliğinizi kanıtlayabileceğiniz bir model olmakla birlikte, renk seçiminizle herkesi cazibeniz altında bırakabilirsiniz. Günün favorisi olmak veya gecenizde hakimiyeti elinize alabilmek için kırmızı renk tercihinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında askılı giyim tercihiniz cesaretli bir tercih olduğundan, kombininizin tamamlayan parçalarının da bir o kadar iddaalı olması gerekiyor. Özellikle de burada çanta ve kolye faktörleri belirgin özelliklerdendir. Çantanız kıyafetinizle uyumlu olmalı, kolyeniz ise bir hayli göz almalıdır.

DANTEL DETAYLI ABİYE ELBİSE MODELİ

Dantelli detayları abiye elbise modelleri için estetik bir görüntü vermektedir. Eğer saf, temiz ve melek gibi bir görünüm elde etmek istiyorsanız beyaz renk tercihi oldukça uygun olacaktır. Karşınızdaki kişiyi hakimiyetiniz altına almak ve onu etkilemek istiyorsanız kırmızı renk tercih etmeniz gerekiyor. Burada yine istediğiniz rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz ancak abiye modellerinde iddaalı renkleri tercih etmeniz öneriliyor. Dantel detaylı modelin büyük beden abiye modelleri arasında en çok tercih edebileceğiniz bir model olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

UZUN ABİYE MODELİ

Uzun abiye modeli genellikle tesettürlü bayanların tercih ettiği bir modeldir. Tesettürlü bayanların burada tesettürle abiyeyi farklı renklerde seçmesi önerilmektedir. Hem kıyafetin hem de tesettürün aynı renkte olması, estetik anlamda bir boğulmaya yol açabilir. Bunun için de farklı tercihlerde bulunmalısınız. Uzun abiye elbise modelleri tercih ettiğiniz zaman burada çanta ve ayakkabı detaylarına özen göstermeniz gerekiyor. Bu 2 detay da en az kıyafetiniz kadar iddaalı bir görünüme sahip olmalıdır. Çantanız kıyafetinizle aynı renkte olabilir veya burada klasik tarz tercihinde bulunabilirsiniz. Ayakkabı seçiminiz ise topuklu olabilir. İnce veya kalın topuk tercihinize bağlı olmakla birlikte, çok uzun olmayacak topuklu ayakkabılar tercih etmemenizi önermekteyiz.

Published in Abiye Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir