Skip to content →

En Güzel Desenli Pantolon Modelleri

Stabil giyimden çıkmak ve farklı olmak isteyenler için birçok alternatif pantolon modeli mevcuttur. İçeriğimizin devamında da çeşitli pantolon alternatiflerine yer vereceğiz.

BELİ BAĞLAMALI PANTOLON

Beli bağlamalı pantolonlar, cesaretli kadınların vazgeçilmezidir. Klasik Jean pantolondan sıkılanlar için rahat kesim bel bağlamalı pantolonları tercih edebilirsiniz. Özellikle de düz askılı bluzlerinizle oldukça iyi bir kombin yakalayabilirsiniz. Beli bağlamalı pantolonlarda haki ve gül renkleri sıklıkla tercih edilmektedir.

DESENLİ PANTOLON

Desenli pantolonlar rahat kesim, geniş paça, belden bağlamalı olarak tercih edebilirsiniz. Desenli pantolonlarınız ile beyaz bluzleriniz iyi bir kombin oluşturacak ve böylelikle şık bir tarz yaratabilme fırsatınız olacaktır.

RAHAT KESİM PANTOLON

Rahat kesim pantolonlar, rahatından ödün vermeyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Rahat bel pantolonlarda Jeanda olduğu gibi oldukça geniş bir kombin yaratma şansınız mevcuttur. Hem gündelik hem de dışarıda oldukça rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Özel günlerde de topuklu ayakkabı ve şık bir askılı tercih edebilirsiniz.

DAR KESİM PANTOLON

Dar kesim pantolon kadınların vazgeçilmezidir. Özel günlerde, dışarı giyimlerinde dar kesim pantolonlar sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bu pantolon sizin için çok fazla kombin seçeneği sunmaktadır. Özellikle de siyah dar kesim pantolonunuzla çok fazla seçeneğiniz vardır. Dar kesim pantolonlarda genel olarak pamuk yapımlar tercih edilmelidir. Çünkü bu size hem şık görünüm katacak hem de dar pantolon içinde rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

YÜKSEK BELLİ PANTOLONLAR

Yüksek belli pantolon bu sezon trendler arasındadır. Özellikle de bu pantolonun düğmeli modelleri bu yıl rağbette olmuştur. Daha çok koyu renkli yüksek bel pantolonlarla dolabınızı süsleyebilirsiniz.

KUMAŞ PANTOLONLAR

Bayan pantolon yüksek bel, normal bel, dar olarak tercih edilmektedir. Klasik giyimleriniz için dolabınızda mutlaka bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Klasik giyim için siyah, gri ve beyaz renklerin tercih edilmesi daha iddaalı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

BOL PAÇA PANTOLONLAR

Bol paça kot pantolon kadınlarımızın rahatlarından ödün vermedikleri ve aynı zamanda güzel bir görünüm yakaladıkları pantolon modelidir. Bu modeli dış giyimlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında siyah veya mavi renk tercihiniz, kombin sayınızı neredeyse sınırsız yapacaktır.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir