Skip to content →

En Güzel Duble Paça Pantolon Modelleri

Pantolon gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta bayanların vazgeçilmez tercihleridir. Bu kadar talep olunca da pantolon modelleri sürekli kendini yenilemekte ve modelleri değişerek pantolon modası güncellik kazanmaktadır. Son dönemlerin en güncel pantolon modellerinden biri duble paça pantolonlardır. Birçoğu için bir tutku haline gelen duble paça pantolonların bir özelliği de pantolonunuzun olması gerekenden daha uzun olması halinde, pantolonunuzu kesmeye gerek kalmadan katlama yöntemi ile duble paça pantolona çevirebilmenizdir. Öncelikle duble paça nedir sorusunu açıklamak ile başlayalım.

Pantolon Nasıl Duble Paça Haline Getirilir?

Duble paça pantolonlar, normal pantolonların paçalarının talep doğrultusunda ortalama iki santimetre dışa doğru katlanması ile elde edilir. Duble paça pantolon bayan tercihlerinde zaman zaman moda olmaktadır. Ancak moda olmadığı dönemlerde bile duble paça pantolon sırıtmamaktadır.

Dar Paça Arayanlara…

Tarzınız sporu yansıtıyorsa, duble pantolon modelleri içerisinden dar paça olanları tam sizin ihtiyacınızı yansıtacak türden. Dar paça duble pantolonunuz keten ya da kot kumaştan ise, üzerine bir tişört ya da spor tarzında bir bluz giyerek spor tarzınızı tamamlayabilir ve herkesi tarzınıza hayran bırakabilirsiniz.

Bir diğer seçeneğiniz de kumaştan olan dar paça duble pantolonunuz ile oluşturabileceğiniz ofis tarzınızdır. Duble paça pantolonunuzun üzerine bir gömlek ya da klasik bir bluz giyerek ofis tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri İçin İdeal…

Özellikle de tesettürlü bayanlar için ideal ve kullanışlı olan duble paça pantolon tesettür modelleri içerisinde en çok rağbet görenleri bol paça olanlarıdır. Hatları belirginleştirmemesinin kullanımını daha da rahatlatması tesettürlü bayanlar için ideal olmuştur.

Görüldüğü gibi duble paça pantolon modelleri içerisinde farklı tarzları yansıtacak birçok seçenek bulunmaktadır. Önemli olan sizin aradığınız tarzın ne olduğudur. Tarzınızı belirledikten sonra, farklı tarzlar için tasarlanan ve farklı modellerde olan duble paça pantolonunuzdan zevkinize en uyan seçeneği kombinleyip dilerseniz günlük hayatınızda dilerseniz de iş hayatınızda, ofis ya da serbest olan mesleğinizde kullanabilirsiniz.

Ancak duble paça pantolonunuz için size bir püf nokta vermeyi de unutmayalım. Pantolonunuzun paçaları dışa katlandığı için, her türlü toz ya da kire davetiye çıkarır ve temizliği zor olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için dilerseniz pantolonunuzun paçasını diktirmeden ufak dikişlerle tutturabilirsiniz ve böylelikle rahatlıkla açıp temizleyebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir