Skip to content →

En Güzel Kadın Saati Modelleri

Piyasada bir çok saat modeli bulunmaktadır ve her saatin kendine göre bir alıcısı bulunmaktadır. Bu yüzden herhangi bir saat modeline daha güzel veya kötü diyemeyiz. Saat modelleri arasında en çok tercih edilenler ne çok iri ne de çok minik kadrana sahip olanlardır. Malzeme olarak hepsi pek bir tercih edilmektedir.

Kadınların Vazgeçilmezlerinden Saat

Saatler diğer aksesuarlar gibi hem kadın hem erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Günlük yaşantımız da da bize oldukça kolaylık sağlamaktadır. Her anımızda bileğimizde takılı olduğundan saat ile alakalı herhangi bir merakımız olduğunda çok rahat bir şekilde bu yol ile öğrenebiliriz. Her bütçe ve her tarzda saati piyasa da bulmak mümkündür. Eğer daha nazik parçalardan hoşlanıyorsanız daha ince kayışlı ve minik kadrana sahip olan bir kol saati tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Daha iri parçalar kullanmayı tercih ediyorsanız bunun içinde alternatifiniz bir hayli fazladır.

Eğer kilolu bir kişiyseniz iri yapılı saat kullanmanız daha doğru olurken daha zayıf bir yapıya sahipseniz ince yapılı saatlerden yana tercihinizi yapmanız gerekmektedir. Bu seçim konusu yalnızca kilo ile doğru orantılı olamamalıdır boyunuz da saat seçiminde bir role sahiptir. Eğer uzun boyluysanız küçük bir saat terci etmeniz durumunda kullandığınız saat snük kalacaktır bu yüzden iri saatlerden yana tercihinizi kullanmanızı tavsiye ederiz. Aynı durum minyon tipli bayanlar için de geçerlidir. Minyon bir yapıya sahipseniz de ince yapılı saatler tercih etmenizi öneririz.

Saat Türleri

Saatler kendi içerisinde bir çok çeşidi bulunan bir aksesuar grubudur. Su geçirmez, geçiren, deri kayışlı, titanyum kaplama, gümüş veya metal başta olmak üzere daha bir çok çeşidi daha bulunmaktadır. Saat tercihinizi kullandığınız kıyafetlere göre seçebilirsiniz. Örneğin klasik kıyaferler tercih ediyorsanız taşlı ve deri kayışlı olan saat türleri sizin kullandığınız tarzda ki kıyafetlere daha uygun olacaktır. Spor giyinmeyi tercih ediyorsanız ve herhangi bir spor ile aktif olarak ilgileniyorsanız plastik kayışlı ve su geçirmeyen saatleri tercih etmenizi öneririz. Spor tarzda bir giyime sahipseniz metal kayışlı ve taşsız saatleri de tercih edebilirsiniz.

 

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir