Skip to content →

En Güzel Kamuflaj Desenli Kışlık Kabanlar

Son iki sezondur modaya baktığımızda renklerin, desenlerin farklılaştığını söyleyebiliriz. Nakışlar, desenlere rağbet oldukça fazla. Moda duayenlerinin her zaman söylediği bir kavram olarak eski zamana geri dönüş iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı artık diyebiliriz. Önceden kullanılan kamuflaj deseni de bu eski zaman desenlerinden biri diyebiliriz.

İkbahar/yaz sezonunda sıklıkla gördüğümüz kamuflaj taytından tutun da bomber ceketine kadar iyice yaygın hale geldi diyebiliriz. Bu kadar yayılım sonucunda da kamuflaj artık kış sezonunda da olacağının ilk sinyallerini alışveriş reyonlarında yerini koruduğunda verdiğini söyleyebiliriz. Yine bu 2018 sonbahar/kış modasında kamuflaj ile oldukça sık karşılaşacağımız kesinleşti diyebiliriz. Tabi ki kış sezonunda kışlık kabanların yerinin sağlamlığı herkes tarafından bilindiği için olsa gerek, kışlık kabanlarına da kamuflaj deseni sıçradı. Peki en güzel kamuflaj desenli kışlık kabanlar hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz?

kamuflaj-desenli-kabanlar.jpg

Spor Kombinlerin Vazgeçilmezi: Kamuflaj

Kamuflaj desenli parçalar ortaya çıktıkça genellikle spor kombinlerinde bir hareketliliğin olduğunu söylenebilir. Spor kombinlerin vazgeçilmezi olan ceketler, bomber ceketlere özellikle kamuflaj deseni çok yakışıyor. Hafif keten gibi kumaşların üzerinde olan kapüşonlu ceketlerde ise kamuflaj oldukça güzel. Bu spor rahatlığını güzel taşıdığı için olsa gerek, artık kışlık kamuflaj desenli kabanlar ortaya çıktı diyebiliriz. Soğuk kış günlerinde hem rahat ve spor görünümünün altını çizip hem de sıcacık olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday bu kamuflaj desenli kabanlar.

cocuklar-icin-kamuflaj-desenli-kabanlar.jpg

Klas Bir Görünüm de Anahtarı Kamuflajdan Geçiyor

Yukarıda bahsettiğimiz spor kombinlerinin yanı sıra klas bir imaj sergilemek isteyenlerin de sevebileceği tarzda kamuflaj desenli kabanlar da var tabi ki. Özellikle kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kısa bottielerle klasik kesim kamujlaj desenli kabanınız ile yapacağınız kombini spor havasından kurtararak klas bir hava katabilirsiniz.

2017-kamuflaj-kabanlar.jpg

Ayrıca belirtilmesi gereken bir başka hususta kamuflaj desenli kabanların üzerine düz renkli aksesuarlar oldukça yakıştığıdır. İster spor kesimli ister klasik kesimli kamuflaj desenli kabanlarınızın üzerine atacağınız düz renk bir şal veya atkı ve yine düz renk bir bere veya şapka ile kombilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir