Skip to content →

En Güzel Kapri Pantolon Modelleri

Kapri pantolonlar geçmişten günümüze modası hiç geçmeyen kıyafetlerdir. Geçmişte özellikle bayanların tercihleri olan kapri pantolonları günümüzde bayanlar kadar erkekler de tercih etmektedir. Eskiden bermuda şort tabiri ile anılan kapri pantolonlar gün geçtikçe, çeşitlendirilmekte ve popülerliğini arttırmaktadır.

Geçmişten Geleceğe…

Özellikle 90’lı yıllarda bayan kot şort modelleri popüler olsa da günümüzde keten ya da kumaş olarak da kapri pantolonlar çeşitlendirilebilmektedir. Kot şortlara talebin fazla olması geçmişten günümüze kot kapri modasını taşımaya yetmiştir. Kot şortlar günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. İnce kot kaprilerin rahatlığını bir tadanların bir daha bırakması da zordur. Geçmişte kot şortlara olan talep, günümüzde de devam etmekte ve gelecekte de kot şort esintisi devam edecek gibi görünmektedir.

İster Sporda, İster Tatilde…

Özellikle yaz dönemlerinde bayan ya da erkeklerin en çok tercih ettiği giyim parçası spor kapri modelleridir. Erkek spor kapri modellerinde en çok tercih edilenler, kamuflaj spor kaprilerdir. Kamuflaj ya da spor kapri pantolonların üzerine giydikleri bir tişört erkeklerin bütün bir yazı tamamlamasına yetecek bir kombin olabilir. Bayanlarda ise keten kapriler karşımıza en çok tercih edilen modeller olarak çıkmaktadır. Keten kaprileri, tamamlayacağınız bir bluz ya da body ile vücudunuz rahatlığın zirvesinde dolaşacaktır.

Günümüze Değişen Modeliyle…

Son dönemlerde bol paça kapriler trend olmaktadır. Bayanlar arasında farklı renk ve desenlerle bol paça kapri görmeniz mümkündür. Dilerseniz bir tişörtle giyerek spor şıklığı yakalayabilir, dilerseniz de bir bluz ile kombinlenip klasik şıklığın zarafetini sunabilirsiniz. Özellikle ince kumaştan yapılan modellerin yaz döneminde ter ve neme karşı duyarlılığı nedeniyle baharın gelmesi ile bol paça kaprilerin sezonu da açılmaktadır. Farklı kumaş ve renk seçenekleri ile her ortamda giyebileceğiniz bol paça kaprileriniz, gardırobunuzun en önemli detaylarından biri olmaya aday.

Bayan ve erkek kapri modelleri arasından en çok tercih edilenlerini sizler için belirtmeye çalıştık. Hem kullanım kolaylığı, hem de sunduğu rahatlık ile bayan ve erkeklerin gözdesi olan kapri modellerinden siz de zevkinize en uyan modeli ve rengi tercih ederek, çevrenizdeki herkesi giyim tarzınıza hayran bırakabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir