Skip to content →

En Güzel Kiloş Etek Modelleri

Kloş etek modelleri kadınların özel günlerinde iddialı bir görünüme sahip olabilmek için tercih ettiği modellerden olmakla birlikte gardıroplarda en az birkaç tane bulundurulmaktadır. İçeriğimizde de kloş etek modellerine yer vereceğiz.

FİLELİ ETEK MODELİ

Mezuniyet, balo veya sizin için çok özel bir gün ve siz ne giyeceğinize halen karar veremediniz. Burada yardımınıza fileli etekler yetişmekte. Oldukça güzel bir görünüm yakalayabileceğiniz ve kombin yapma konusunda oldukça rahat olan bu etek modelini tercih edebilirsiniz. Fileli etek 4 mevsimde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Burada özel günleriniz için ince topuklu ayakkabı ve abartı olmayacak bir makyaj tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Ancak aksesuar konusunda iddaalı olmanız estetik açıdan önem taşımaktadır.

GUİTAR ETEK

Guitar etek, özel günlerden çok dış giyimlerde tercih edilen bir modeldir. Burada cesaretinizi kanıtlayacak türden kombinlerle özel günlerinizde de bu eteği tercih edebilirsiniz.

KALEM ETEK MODELİ

Kalem etek modelleri, özel günlerinizde karşınızdakine cazibenizden etkilenmeme fırsatı vermeyeceğiniz modellerdendir. Özellikle de siyah çizgili etek modeli kadınların yaygınlıkla tercih ettiği ve etkileyici bir görünüm kazandığı bir alternatiftir. Burada ne kadar iddaalı olmak istediğinize bağlı bir uzunluk tercihinde bulunarak, dekolte seviyesini iyi ayarlamanız gerekiyor. Burada olağanın dışına çıkmak için açık renk tercihinde bulunabilir veya desenli etekleri de incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

PİLELİ ETEK MODELİ

Pileli etek modelleri de 7’den 70’e herkesin özel günleri için tercih edebileceği rahat bir alternatiftir. Özellikle de kısa tişörtler ile kombinlediğiniz zaman estetik bir görünüm elde etmeniz kaçınılmazdır. Bu kombinde daha çok sade aksesuarlar ve sade bir makyaj yapmanız daha iyi olacaktır. Saçınız en az kıyafetiniz kadar güzel görünmeli ve bu bağlamda bir renk seçiminde de bulunmalısınız.

KISA ETEK MODELİ

Kısa etek modelleri arasında şuanda sıklıkla tercih edilen modeller arasında kuş gözü detaylı model yer almaktadır. Trendler arasında yer alan bu etek tercih edilebilir.

Fırfırlı etekler de özel günlerinizde yanınızdadır. Basit bir tişört seçimiyle bile etkileyici bir görünüm kazanmak için fırfırlı etekler tavsiye edilmekte. Aksesuar seçiminizin abartıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir