Skip to content →

En Güzel Kışlık Çanta Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız aksesuarları artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık berelerden, nakışlı çantalara kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

kislik-canta-modelleri.jpg

Hem kombinlere hareketlilik yaratan hem de kombininizi tamalayacak özellikle şıklık arayışında olanların seveceği tarzdaki en güzel kışlık çanta hakkında biraz konuşmaya ne dersiniz? Hadi, kışlık çanta modelleri ile ilgili hem konuşalım hem de bu aksesuara biraz göz atalım.

en-guzel-kislik-cantalar-2018.jpg

Kış Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Kışlık Çantalar

Bir kombin ne kadar mükemmel olursa olsun, renk kombinasyonlarından tutun da kumaş kalitesine kadar her şeyin mükemmel olmasından bahsediyoruz burada. Asla bir aksesuarsız tamamlanmış sayılmaz. Aksesuarlar adeta kombin tamamlayıcısı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda özellikle sonbahar/ kış kıyafetlerinde bir nakış, işleme, dantel modası aldı başını gitti. Göğüs detaylı nakışlı tunikler, göğüs ve kol detayı işlemeli elbiseler derken nakış ve işleme gibi detaylar kış modasının orta yerine oturdu diyebiliriz. Tabi ki bu modadan çantalar da nasibini aldı. Renk renk çeşitli detaylı kışlık çantalar şıklık yarışında olan bayanların vazgeçilmezi haline geldi. İster iddialı bir kombinde tamamlayıcı niteliğinde nakışlı çanta veya dümdüz sade bir kombinde ise nakış detaylı bir çanta ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

kislik-canta-modelleri-2018.jpg

Yazlık Çantalardaki Nakış, İşleme Modası Kış Çantalarına Da Yansıdı

İsteyenin seçimine göre nakışlı, işlemeli veya taşlı kışlık çanta modelleri çeşitlilik gösterebiliyor. İster taşlı portföy çanta, işlemeli çapraz çanta, nakışlı el çantası modelleri derken kışlık çanta modelleri listesi uzayıp gidiyor. İsterseniz dümdüz bir kombin bile yapsanız elinize alacağınız detaylı bir çanta ile kombininiz patlatabilirsiniz. Düz bir siyah kombininizde elinize alacağınız taşlı, işlemeli veya taşlı bir portföy çanta ile hem kombininize renk katmış hem de klas bir imaj sergilemiş olursunuz. Sadece ihtiyacınız olan kombininize uygun kışlık çanta edinmek.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir