Skip to content →

En Güzel Kışlık Fırfırlı Kazak Modelleri

Kış gelince kazakların ortaya çıktığı malum. Bu sezon fırfırların ön planda olduğu ve trend renklerde kazaklara alışmaya başlayabilirsiniz. Kış içerisinde bolca göreceğiniz bu kazaklardan mutlaka siz de bir tane edinmelisiniz. İşte birkaç model:

ispanyol-kollu-firfirli-kazak.jpg

Kayık Yaka Ve İspanyol Kollu Fırfırlı Kazaklar:

Son yıllarda ispanyol kollar oldukça trend konumda. Hem yaz hem kış mevsiminde trend olan bu ispanyol kolları fırfırlı kazaklar ile birleştirebilir ve kayık modelleri tercih edebilirsiniz. Koldan, bilekten ve etek kısmından fırfırların yer aldığı bu modeller özellikle pudra ve somon renklerinde çok hoş durmaktadır. Bu tarz renkleri gri ya da beyaz ile kombinleyerek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

omuzdan-firfirli-kazak.jpg

Omuzdan Fırfırlı Kazaklar:

Hem uzun kollu hem de kapalı yaka kazakları sade görünümden uzaklaştırmak için tek yolunuzu fırfırlar olabilir. İki omuz arasındaki fırfırlar bu tarz kazakları hareketlendirecek ve giyen kadınlara hoş bir görünüm katacaktır. Haki yeşili, taba ya da siyah gibi renkleri bu modellerde rahatlıkla tercih edebilir ve ister pantolon ile isterseniz de etekle kombinleyebilirsiniz.

Madonna Yaka Fırfırlı Kazaklar:

Madonna yaka artan soğuklar ile birlikte herkes tarafından tercih edilmemekte. Ancak bu kış bu modelleri oldukça fazla görebiliriz. Yakada oluşan fırfırlar da bu modele ayrı bir hava katmaktadır. Her renkte ve desende bulabileceğiniz bu kazakları ister spor ister klasik tarzınızla birleştirerek giyebilir ve şık olabilirsiniz.

aski-kollu-firfirli-kazak.jpg

Askı Detaylı Fırfırlı Kazaklar:

Bel ve omuz kısmında fırfırların yer aldığı madonna yaka kazaklara farklı bir hava katmak için omuzda askı detaylı olanları tercih edebilirsiniz. Seksi bir görünüm yakalayacağınız bu modeller her iki taraftan da oldukça hoş durmaktadır. Ayrıca bu tarz modellerde askılarda inci ya da zımba gibi aksesuarlı olanları vitrinlerde görebilirsiniz. Mercan rengi, mavi gibi tonlar bu tarz kazaklara ayrıca yakışıyor.

Omuz Dekolteli Fırfırlı Kazaklar:

Son yılların trend ürünlerinden olan omuz dekolteli kazaklar fırfır detayları ile çok daha şık bir görünüme kavuşmaktadır. Sarı, mor ya da mercan rengi gibi trend renkleri bu trend parça ile biraraya getirebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir