Skip to content →

En Güzel Kışlık İşlemeli Etek Modelleri

Yaz sezonunda vazgeçilmez olan eteklerimizin kış sezonunda giyemeyecek oluşumuz tüm kadınları biraz üzüyor bu gerçek. İlkbahar/ yaz sezonunda uçuş uçuş çiçek desenli, mini veya midi hatta bazen bilek boy olan eteklerin yerini ise kış sezonunda kaz ayakları ve kareler alıyor diyebiliriz. Bu sezon özellikle yaz sezonunda sık sık kullanılan işlemeli etekleri kış sezonunda görebileceğiz. Peki en güzel kışlık işlemeli etek modellerine bir göz atmaya ne dersiniz?

kislik-kumas-etek.jpg

Midi Boy Bu Sezon Da Revaçta

Yaz mevsimlerinde sıklıkla gördüğümüz parçalardan biri de midi boy elbiselerdi. Düz bir tshort ile rengarenk midi boy bir etek ve babet ile yaz esintisini kombinimize de yansıtmıştık bu yaz. Bu 2018 kış modasında da midi boy etekleri farklı bir şekilde göreceğiz diyelim. Nasıl mı? Kalın kışlık bir kumaş üzerine kışlık işlemeli midi boy elbiseler ile. Kış mevsiminin soğuk havalarına bu işlemeli kışlık etekler ile yaz esintisini devamlılığını sağlamak sizin elinizde. Örnek verecek olursak eğer üzerinize siyah dar model bir kazak giyip, siyah renkli kışlık işlemeli etek ve bootiler ile klas bir görünüm yakalarken aynı zamanda rahat ve soğuk kış günlerinde sıcacık bir kombin yaratabilirsiniz.

Siyah-renk-islemeli-kalem-etek.jpg

İşlemeler Kurtarıcınız Olabilir

Son iki sezondur baktığımızda nakışlar, desenler, kaz ayakları derken hem renkli hem de ışıltılı bir sezon geçirdiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca bu sezon bu işlemelere ek olarak da renklerin çeşitliliği de eklendi. Renk skalasının genişlemesi ile birlikte renk kombinasyonlarının da arttığını söyleyebiliriz. Önceleri bir ilkbahar/ yaz rengi olan sarı ve maviyi kullanmak kimin aklına gelirdi ki? Bu renk kombinasyonları ise bir nevi işleme çeşitlerine ve işleme renklerine de yansıdı diyebiliriz. Kış renklerinin koyuluğu eski zamanda kaldı diyebiliriz yani. Önceden soğuk hava ile kasvetli ruh hallerinin yansıması olan o kombinlere biraz değişiklik yapıldı da diyebiliriz. Yaz mevsiminin esintisini kış mevsiminde de hissetmek isteyen aynı zamanda da sıcacık hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu kışlık işlemeli etekler ile klas bir görünüm elde edebilirsiniz.

kislik-etek-modelleri-2018.jpg

 

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir