Skip to content →

En Güzel Kışlık Kalem Etek Modelleri

Yaz sezonunda vazgeçilmez olan eteklerimizin kış sezonunda giyemeyecek oluşumuz tüm kadınları biraz üzüyor bu gerçek. İlkbahar/ yaz sezonunda uçuş uçuş çiçek desenli, mini veya midi hatta bazen bilek boy olan eteklerin yerini ise kış sezonunda kaz ayakları ve kareler alıyor diyebiliriz. Bu sezon özellikle yaz sezonunda sık sık kullanılan eteklerin kış sezonunda kışlık kalem etek modelleri olarak görebileceğiz. Peki en güzel kışlık kalem etek modelleri  bir göz atmaya ne dersiniz?

kalem-etek-nasil-giyilir.jpg

Bu Sezon Da Kalem Etek Modası Sürüyor

Yaz mevsimlerinde sıklıkla gördüğümüz parçalardan biri de kalem eteklerdi. Düz bir bluz ile kalem etek ve babet ile yaz esintisini kombinimize de yansıtmıştık bu yaz. Bu 2018 kış modasında kalem etekleri yine göreceğiz. Vücudun hatlarını en güzel ortaya çıkaran parçalardan biri olan kalem etekleri bu kış hafif Kalın kışlık bir kumaş ile göreceğiz. Kış mevsiminin soğuk havalarına kışlık kalem etekler ile yaz mevsimindeki şıklığınızı koruyabilirsiniz. Örnek verecek olursak eğer üzerinize siyah dar model bir kazak giyip, siyah renkli kışlık kalem etek ve bootiler ile klas bir görünüm yakalarken aynı zamanda rahat ve soğuk kış günlerinde sıcacık bir kombin yaratabilirsiniz.

2018-Kalem-Etek-Modelleri.jpg

Kışlık Kalem Etek Ve Deri Mont Uyumunu Hafife Almayın

Bu sezon bu işlemelere ve nakışlara ek olarak da renklerin çeşitliliği de eklendi. Renk skalasının genişlemesi ile birlikte renk kombinasyonlarının da arttığını söyleyebiliriz. Bu renk kombinasyonları sayesinde kombin parçalarına farklı bir hava geldi diyebiliriz. Kış renklerinin koyuluğu eski zamanda kaldı diyebiliriz yani.

kalem-etek-modelleri.jpg

Şimdi bu renk çeşitliliğinden de faydalanarak bir kombin yapmaya ne dersiniz? Üzerinizde siyah renkli ve omuz dekolteli bir kazak olduğunu ve bordo renkli kalem etek ve bootiler olduğunu varsayalım. Kalem etek modellerinin en çok yakıştığı dış giyim çeşidi olan deri montlar ve kış mevsiminin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday bir düz saç örgüsü detaylı atkı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem klasınızı sarsmadan hem de üşümeden böyle güzel kombinler yapabilirsiniz.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir