Skip to content →

En Güzel Kışlık Kazak Modelleri

Kış aylarına yaklaşılan ülkemizde tedbiri elden bırakmamak gerekir. Beğendiğimiz ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken elbette yakışıp yakışmadı oluyor ilk olarak. Fakat özellikle kazakların ve trikoların ten ile temasında kaşındırmaması veya tüylenmemesi gibi birçok önemli detaylarının dikkate alınması gerekir. Hem fiyatı açısından hem de ürünün kumaşının güzel olduğu birçok ürün mevcut.

Bayan-Kazak-Modelleri.jpg

Peki Ne Tercih Edebilirim?

İlk olarak maliyetinin düşük olduğu fakat aynı zamanda göz alıcılığı ile dikkatinizi çeken kazak trikolar olabilir. Onlardan birisi de 34.99 TL değerindeki Yaka Kuşgöz Bağlamalı Bayan Triko Kazak. İç etiket bölümünde gerekli yıkama talimatının olduğu bu ürün fiyat ve gösteriş olarak isteneni fazlası ile vermektedir. 6 çeşit rengi ve 8 çeşit bedeni bulunmaktadır. İsteğe göre beyaz, kırmızı, fuşya, mor, mavi ve sarı renklerini temin edebilirsiniz. Bu triko kazak ile giydiğiniz pantolona göre spor ya da resmi görünebilirsiniz.

bayan-orgu-kazak-modelleri.jpg

 

Daha düşük maliyetli bir ürün arıyorsanız eğer Kalp Yaka Fitilli Triko Bayan Kazağı tercih edebilirsiniz. Üstelik sadece 14.99 TL. 3 çeşit rengi bulunmaktadır; pudra, haki yeşili ve beyaz. XXS’ den XXL’ a kadar her türlü bedeni bulunmaktadır. Çok rahat edebileceğiniz bir ürün klasmanında yer almaktadır. Günlük hayatta kurtarıcı olarak da nitelendirilebilir. Özellikle pudra rengi ve haki rengi mavi kot pantolonun üzerinde hoş bir görüntü vermiştir.

2018-kazak-modelleri.jpg

Son dönemde moda olarak gündemde kalan V Yaka Yırtık Model Salaş Bayan Kazakları ise 69.99 TL. Beden duruşunu göz önünde tutan bu kazağın 8 çeşit bedeni ve 4 farklı rengi bulunmaktadır. Siyah, mavi, saks ve kırmızı renklerinden herhangi birini alıp giydiğinizde çok rahat edeceksiniz. Yıkama talimatlarına uyduğunuz taktirde hiçbir sorun çıkmayacaktır. Ürünü geri iade etme durumunda ise en 14 gün içerisinde almış olduğunuz faturanın arka yüzünde bulunan formu tamamen doldurarak kargo ile teslim etmeniz gerekmektedir. MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tercih edilmektedir. Diğer firmaları kullanmanız durumunda teslimat ücretini sizin karşılamanız gerekmektedir. Belirtilen süren aşılması durumda ise iade gerçekleşmez. Eğer iade onayı çıktıysa artık bağlı olduğunuz banka ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir