Skip to content →

En Güzel Kışlık Pelerin Modelleri

Soğuklar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamışken alışveriş reyonlarında artık ince yazlık tiril tiril kumaşlı elbiselerin, tuniklerin, bluzlerin artık kalktığını yerini hafif kalın dokulu triko kıyafetlerin aldığını söyleyebiliriz. Aslında her yıl değişen tek şey ürünler ve ürün çeşitliliği. Ürün çeşitliliğinden anlatmak istediğimiz ise farklı desenlerin, farklı dokuların yenilenmesi veya yenilerinin çıkması. Geçen sezon da sıklıkla gördüğümüz pelerinin bu 2018 kış modasında da göreceğimiz kesin.

2017-2018-Sonbahar-Pelerin-Modelleri.jpg

Dilerseniz bu sezon da sıklıkla görecek olduğumuz kışlık pelerin modelleri ile ilgi konuşup bu modellere bir göz atmaya ne dersiniz?

pelerin-modelleri-2018.jpg

İster dış giyim ister üst giyim de tek adres: Pelerin

Aslında pelerin yapı itibariyle oldukça çok kapsamlı bir yapıya sahip diyebiliriz. Her hangi bir tunik ile yaptığınız bir kombin gibi pelerinle de böyle bir kombin yapabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde normal bir kombin yaptığınız pelerinin üzerine alacağınız bir dış giyim türünü yani kaban veya mont ile iki kat daha sıcak hissedebilirsiniz. Aklınızda tam olarak canlanması bakımından bir örnek kombin yapıp hem de pelerin modellerine biraz daha değinmeye ne dersiniz? Üzerinizde bel hizasında biten siyah renkli bir bluz veya gömlek olduğunu varsayalım alt giyim de ise yine siyah renkli İspanyol paça bir pantolon var diyelim. Aslında gayet sıradan olan bu kombinin üzerine alacağınız renkli desenli veya en azından kırçıllı bel hizasında biten bir pelerin ile hem kombininize hareket katıp hem de pelerinin üzerine alacak olduğunuz kaban veya mont sayesinde resmen üşüme ihtimalinizi sıfıra indirmiş olacaksınız. Veya havalar tam soğumadan üzerinize kaban veya mont almadan bu pelerin ile gayet hoş bir imaj yaratma imkanınız bulumakta.

pelerin-modelleri-2017-2018.jpg

Farklı desenler farklı renkler ile pelerin modelleri

Aynı çok yönlü bir kullanımına benzer olarak pelerin modelleri de çeşitlilik gösteriyor diyebiliriz. Kendi kişisel zevkinize uygun olarak farklı pelerin modelleri mevcut. İster bel hizasında biten pelerin, ister biraz daha uzun diz hizasında biten pelerin, ister kapüşon detaylı pelerin gibi pelerinlerden birini seçerek tarzına uygun bir kombin yapabilirsiniz.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir