Skip to content →

En Güzel Kışlık Yün Elbise Modelleri

Yaz sezonunda severek kullandığımız elbiseleri, tunikleri, bluzleri artık raflara kaldırıp, başka yazları beklemenin vakti geldi sanırım. Soğuk iyiden iyiye kendini hissettirirken yaptığımız alışverişler ince mevsimlik ve yazlık alışverişlerden çok daha ısıtacak kalın, triko kumaşların ağırlıklı olduğu kışlık alışverişine kaydı diyebiliriz. Her kış sezonunda olduğu gibi bu 2018 kış modası itibariyle de kışlık kabanlardan, kışlık elbiselere hatta eldivenlere kadar bir çok parça göreceğimiz kesin.

Mini-Yun-Elbise-Modelleri.jpg

Çoğu zaman kombin yapmakla uğraşmak istemediğimiz zaman tercih ettiğimiz elbiseler yaz mevsimindeki o tiril tirillikten çıkıp kış mevsiminde kışlık yün elbise haline büründüğünü söyleyebiliriz. Dilerseniz soğuk kış günlerinde ki bu günün kurtarıcı parçası olan kışlık yün elbise modelleri ile ilgi biraz konuşalım.

kislik-yun-elbise-modelleri-2018.jpg

Nakışların Güzelliği Yün Elbiselerde Daha Bir Başka

Yaz sezonu boyunca bandanasından tutun da ayakkabısına kadar gördüğümüz nakış modasının bu kış mevsiminde yün elbiselerde göreceğimiz artık kesin. Zira soğuğun kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle alışveriş reyonlarından nakışlı elbiseler, nakışlı kazaklar görür olduk. Soğuk kış günlerinde sıcacık yataktan kalkıp işe veya okula giden bayanlar için nakışlı kışlık yün elbiseler adeta kurtarıcı niteliğinde. Hem rahatlığı hem sıcacık tutması ve parça birleşimi veya renk uyumu söz konusu olmadığı için de biraz kolaya kaçma günü kurtarma parçası diyebiliriz yün elbise modellerine. İstediğiniz renkte veya istediğiniz nakış detayına sahip elbiseyi seçerek günü kurtarmanız sizin elinizde.

Desenli-yun-Elbise-Modelleri.jpg

Yün Elbiselere Yeni Soluk: Volanlar Ve Pliseler

Yine nakış modası gibi bu yaz sezonunda gördüğümüz pliseli elbiseleri, tunikler ve volanlı elbise ve tuniklerin bu sezon da kış mevsimi versiyonlarını göreceğiz. Hem kombin yapmayayım hem de şıklığımdan klasımdan taviz vermeyeyim diyorsanız bu parçalar tam size göre. Kollarda varolan volanlar ile zarif görünümün altını çizerken aynı zaman da tercihinize uygun olarak seçtiğiniz etek kısmındaki pliseler ile hem rahat olup hem de güzel ve naif bir imaj sergilemek sizin elinizde. Yapmanız gereken sadece zevkinize uygun olan yün elbise modeli hakkında bir karara varıp günü kurtarmak.

Published in Elbise Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir