Skip to content →

En Güzel Küpe Modelleri

En güzel küçük küpeler arasında yer alan minimalist küpeler, 2017 yılının başından beri moda dünyasını kasıp kavuran küpe modelleri arasında yer alıyor.

  1. Minimalist Küpeler

Sade ve şık bir tarz benimseyenler için vazgeçilmezler arasında yer alan minimalist küpeler, özellikle de ünlüler dünyasında tercih edilen modellerde ilk sırada yer alıyor.

  1. Maksi Küpeler

Özellikle de moda haftalarında kullanımı oldukça yaygın olan maksi küpeler, günümüzde birçok kadın tarafından kullanılarak yaygınlaşmış durumda. Bazı kombinlerde bir tarafta maksi küpelerin, diğer kulakta ise küçük küpe modelleri tercihinin yapıldığı da görülebiliyor. Modern bir görünüm tercih edenlere özel olan bu küpeler, 2017’nin hitleri arasına girmeyi başaran aksesuarlardan biri.

  1. Askı Küpeler

Kulak askıları ya da ear suspender olarak da bilinen bu küpe modeli, bir piercing görüntüsü kazanmak isteyenlerin tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Kulak memesinin üstündeki boşluğa takılan bu küpe modelinin, baston şeklinde ve yukarıya doğru kıvrılan bir görüntüsü vardır. Halka küpe mantığında bile kullanılabilen bu küpeler, zarif bir tarz isteyenlerin favorileri arasında bulunuyor.

  1. Halka Küpeler

Yılların eskitemediği bu küpeler, uzun zamandan beri kadınların favorisi arasında yer alıyor. Halka küpe modelleri taşlı, küçük, büyük ve daha birçok seçeneği ile hala kullanılmaya devam ediyor. Özellikle de kısa saçlı kadınların vazgeçilmezi olan bu parça, bütün kıyafetlerle uyum sağlayan nadir parçalar arasındadır. 1990’lardan günümüze kadar kullanılmaya devam eden nadir parçalardan biri olan bu küpeler, bazıları tarafından septum olarak bile kullanılabiliyor.

  1. Tek Taraflı Küpeler

Farklı bir tarz yaratmak isteyenler için kullanılan tek taraflı küpeler, genellikle uzun küpeler biçiminde kullanılmaktadır. 2016 yılından itibaren kullanımı yaygınlaşan bu küpelerin işlemeli, tüylü, uzun ve daha birçok çeşitte modeli bulunmaktadır. Özellikle de toplu saç tercih edenlerin en güzel aksesuarı olan tek taraflı küpeler Louis Vuitton ve Celine gibi markaların defilelerinde oldukça tercih edilen parçaların arasında yer alıyor. Daha özgün bir görüntüye sahip olmak isteyenler için en ideal küpe modelleri arasında tek taraflı küpeler başı çekiyor.

Published in Aksesuar Modası

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir