Skip to content →

En Güzel Kuşaklı Pantolon Modelleri

Modern, klasik, casual her parça ile rahatlıkla kombin oluşturabileceğiniz pantolonlar kadınlara şık bir hava da katıyor. Son sezonda çoğu kadında gördüğümüz kuşaklı pantolonlarda hem nostaljik bir hava katıyor hem de rahatlıktan ödün vermiyor.

Belden Bağlamalı Kuşaklı Pantolonlar

Birçok kumaş türünden üretilen, bilekte biten paça olan kuşaklı pantolonlar ister çiçekli desenlerde isterseniz de düz renklerde olabiliyor. Kuşaklı pantolonlar boru paça ya da ispanyol paça modellerde karşımıza çıkıyor. Belden bağlamalı pantolonları şifon gömleklerle ya da crop tops tişörtler ile giyebilirsiniz.

Kuşaklı Tulum Pantolonlar

Son yıllarda revaçta olan tulum modellerine bu yaz yenisi eklendi. Kuşaklı tulum pantolonlar hem şık bir görünüm oluşturuyor hem de size etnik bir stil katıyor. Tulum şort ya da midi tulumlar, kadınların en çok tercih ettiği modellerden. Özellikle sezonun trend renklerini seçerek şıklık oluşturabilirsiniz. Üst kısmı ince askılı ya da kruvaze kesim olan kısa kollu tulumlar sandalet veya babetler ile şık bir görünüm oluşturabilirler.

Yandan Kuşaklı Pantolonlar

Sadece önden bağlamalı kuşaklar değil hem etek görünümünde hem de yandan bağlamalı kuşaklı pantolonlar da kadınların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Geometrik desenler, safari desenler seçerek şıklık yakalayabilirsiniz. Tüm kuşaklı pantolon modellerinde olduğu gibi yandan bağlamalı modellerde de üst seçerken dikkat edilmesi gereken unsurları göz ardı etmemelisiniz. Bu unsurlardan biri de mutlaka kuşağın görüneceği şekilde üst parçayı kombinlemek gerektiğidir. Kısa modeller giyebilir ya da pantolon içine bluzlarınızı geçirebilirsiniz.

Kuşaklı Şort Pantolonlar

Sadece bilekte biten pantolonlar değil kuşaklı şort pantolonlar da son yılların bohem havasına kendini kaptırmış durumda. Önden şort arkadan pantolon olan kuşaklı modelleri özellikle günlük hayatınızda ya da sahillerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu modeller her renkte ve desende mevcut olmasına rağmen kadınların en çok tercih ettiği renkler haki yeşili ya da tropikal desenliler. Ancak desenli modellerde üst kombinlerde sade parçalar giymeye özen göstermelisiniz.

Kuşaklı pantolonların her modeli beli sarıp ince gösterdiğinden kalçayı da daha geniş tutmaktadır. Bu nedenle vücut yapınıza uygun seçimler yapmanız şıklığınız açısından doğru bir seçim olacaktır.

Published in Genel

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir