Skip to content →

En Güzel Penye Etek Modelleri

Örme kumaşlardan üretilmiş etekler kullanım için esnek ve çok fazla ütü istemediği için hem rahat hem de kullanışlı eteklerdir. Tek dezavantajı çabuk deforme olmasıdır. Bu sebeple seçerken muhakkak kumaş kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekir. Kumaş kalitesi de marka ile doğru orantılı olduğu için penye yani örme eteğinizi seçerken kullanım sezonuna göre kaliteden ödün vermemeniz tavsiyemizdir.

Etek modelleri ve fiyatları diye düşünerek araştırdığımızda sezon bşaından itibaren hem iyi indirimleri hemde elbette etekte kullanılan kumaş yoğunluğuna görev modelinin sade yada daha detaylı olan tasarımına göre fiyatlandırıldıklarını görebiliriz en popüler olan penye etekler kumaşı işlemden geçmiş olanlardır. bu penye kumaşlar özel bir yıkama tekniğinden geçtiği için etek haline geldiğinde modeli ne kadar sade olursa olsun daha şık görünmekte ve daha iyi kombinlenebilmektedir; penye etekleri daha çok günlük hayatta ve işyerinde tercih ederiz fakat özel yıkama olan penyeler o kadar kaliteli bir görünüme sahiptir ki dantel bluzlarla kombinleyebilir gece ve özel davetlerde de kullanabiliriz . penye etekler bu sezon mini maksi ve uzun olarak üretilmiş ve biz tüketicilere sunulmuş olması hasebi ile mini ve maksi modelleri t-shirt ve penye atlet bluzlarla kombinleyebilir basit bir bez ayakkabı ya da deri sandaletle çok şık bir bütün oluşturabiliriz.

Uzun etek kombinleri  için penye eteklerin yine modelleri ve örme kumaş kaliteleri önemlidir ince basit bir penyeden desenli yada desensiz üretilmiş uzun eteğimizi kullanırken desenli ise renk ve kumaş kalitesi uyumuna eğer düz renk ise modeline göre kombinlemeliyiz ; uzun etekleri eğer içerisinde örme kumaş dışında dantel ya da keten kumaş kullanılmış sa bu detaylara dikkat ederek zıt düşmeyecek bir bluzla ya da üzerinde işleme kullanılmışsa işleme içerisindeki renklere dikkat ederek yine örme kalitesinde bir kumaştan üretilmiş bluzla kombinlemeliyiz.

Kloş etek modelleri  penye kumaştan üretilmiş kloş etekler ve büzgülü etekler de sezonda mevcut hatta desenli olan penye kloş ve büzgülü etekleri diğer kumaşlardan ayırmak pek mümkün olmuyor. Özellikle bu modelleri kombinlemek de çok kolay basit bir penye bluz ve deri bir sandaletle girilen ortamın hem en rahat hemde en şık hanımı olabilirsiniz.

Published in Etek Modelleri

Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir